Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Capone Bege

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaşlanıyorum.
Ben inanıyorum Shiki karşımıza çıkacak. Düşünsene meyvesini uyandırdığını abovv.
Shiki'nin karşımıza çıkmasını isterim. Ama görünen o ki her meyvenin benzeri var gibi. Shiki'nin meyvesinin de bir benzeri, daha düşük özelliklisi vs. BM'nin tayfasında birinde vardır belki.

Hilulukun gitmesi ve iyileşmesi, Wb ve Rogerın o yerde sake içmesi. Daha sonrasında ise Davul adasında işlenen o olaylardan yürünürdü çok rahat sen yürüyemesende ben yürürdüm yani :D
Hiç olmasa şuan bu teoriden daha güzel olurdu bence. :) Öncekiler iyiydi ama bu hiç sarmadı :)
Shiki bahane aslında ben o kara kütlesi ile Begenin arasında bir bağlantı olduğunu düşünüyorum.
Hiluluğun bu ülkeyi kurtaracağım diyip Sakura ağacını temsil eden bir karışım yapması aslında iyileşmesinin fiziken değilde zihniyet olarak iyileştiği ihtimalini güçlendiriyor sanki.

Shiki'nin karşımıza çıkmasını isterim. Ama görünen o ki her meyvenin benzeri var gibi. Shiki'nin meyvesinin de bir benzeri, daha düşük özelliklisi vs. BM'nin tayfasında birinde vardır belki.
Big Mom'un bölgesi olan yerlerde kar tanesi şeklinde pamuk şeker yağıyor o yüzden o bölgenin Big Mom'un bölgesi olmadığını düşünüyorum.

Belki de fujitora uçurdu?

Uçan bir adanın altından her şey çıkabilir. Belki Linlin'e ait bir araştırma tesisi falandır. Teknolojik gelişimler falan derken adanın etrafındaki gemileri cisimleri çekecek bir sistemi olabilir.

Belki sadece uçan bir adadır ve çekim gücü vardır. Sonuçta orada GL.

Ama şiki biraz uzak bir ihtimal. Yinede ben tekrar çıkacağına inananlardanım. Oda kesinkes kullanmayacağım demedi ise bir yerde çıkabilir. Bu şekil hikayeye dahil olması da oldukça mümküm. Belki de Bege'nin arkasındaki gölge şikidir:fool:
Belki de :fool:

karolla

Shiki bahane aslında ben o kara kütlesi ile Begenin arasında bir bağlantı olduğunu düşünüyorum.
Hiluluğun bu ülkeyi kurtaracağım diyip Sakura ağacını temsil eden bir karışım yapması aslında iyileşmesinin fiziken değilde zihniyet olarak iyileştiği ihtimalini güçlendiriyor sanki.

Big Mom'un bölgesi olan yerlerde kar tanesi şeklinde pamuk şeker yağıyor o yüzden o bölgenin Big Mom'un bölgesi olmadığını düşünüyorum.

Uçuramaz mı? Ayrıca yerçekimi ile yukarı giden gemidekilerin aşağı düşeceğini nereden düşündün? Belki de hareket ede ede üstüne çıktılar çekim bitmeden.

Yeni jenerasyondan kimse kimsenin emrine girmez. Bege'nin planı var gibi gözüküyor.

Bir teoriye gerek yok. Big Mom'ın zayıf noktalarını keşfetti. Biriyleriyle anlaşma yaptı ve niyeti BM'yi indirmek.

Tutacağını sanmıyorum Shiki'li kısmın. Eline sağlık.

Ben sakinim zaten. Ancak film karakterini seriye sokmak teori için bile çok gereksiz bir durum. "Shiki ölmüştür, meyvesini başkası almıştır" desen bile bundan daha mantıklı olurdu. O uçan şeyi Shiki'den başka bağdaştırabilecek on tane şey bulurum sana seri ile alakası olan. Ki Shiki'nin meyvesi halen tartışılan bir durum. Çünkü manga bağlantılı olan Chapter 0'da herhangi bir meyve gücünü açıkça kullanırken görülmedi. Yani belki de hiç olmayan bir meyve üzerinden teori kuruyorsun.

Belki de :fool:
Ama senin dediğini de Doktorinin sözleri bozuyor. Adam hasta ve '' Neden geçmişte ki gibi o uzak batı ülkesine gitmiyorsun'' diye soruyor. Zihnen olsa adam bu hikayeyi anlatmaz ki olaylar birbirine bağlantılı geliyor. o tartıştığımız sayfalara baksana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık