Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Capone Bege

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nundur bölge. Onun vardır öyle bir adamı :(
:(

Uçuramaz mı? Ayrıca yerçekimi ile yukarı giden gemidekilerin aşağı düşeceğini nereden düşündün? Belki de hareket ede ede üstüne çıktılar çekim bitmeden.
Ben aşağı düştüler ya da düşecekler demedim. Gemi paramparça oluyor ve Big Mom'un bölgesine gitmeleri için onları taşıyacak bir gemi lazım. Bu gemiyide o kara kütlesine çekildikten sonra nasıl buldukları ya da bulacakları soru işareti diyorum.

Ben sakinim zaten. Ancak film karakterini seriye sokmak teori için bile çok gereksiz bir durum. "Shiki ölmüştür, meyvesini başkası almıştır" desen bile bundan daha mantıklı olurdu. O uçan şeyi Shiki'den başka bağdaştırabilecek on tane şey bulurum sana seri ile alakası olan. Ki Shiki'nin meyvesi halen tartışılan bir durum. Çünkü manga bağlantılı olan Chapter 0'da herhangi bir meyve gücünü açıkça kullanırken görülmedi. Yani belki de hiç olmayan bir meyve üzerinden teori kuruyorsun.
Sende hiç olmayan bir meyve gücünü Shiki adlı konunda adamın gücü olarak yazıyosun o zaman. Teori yazacaktık kapak hikayelerini bitirecektin bitirmedin malzeme kalmadığı için bende dönüp dolaşıp böyle uçuk teoriler yazıyorum.

Yeni jenerasyondan kimse kimsenin emrine girmez. Bege'nin planı var gibi gözüküyor.

Bir teoriye gerek yok. Big Mom'ın zayıf noktalarını keşfetti. Biriyleriyle anlaşma yaptı ve niyeti BM'yi indirmek.

Tutacağını sanmıyorum Shiki'li kısmın. Eline sağlık.
Biriyle anlaşma yaptığı konusunda hemfikiriz en azından.

Kaptan Usopp-sama

@Kensei tamam da verdiğin cevaplar bana pek alakasiz geldi smokera katiliyorum filmlerin manga ile iliskisiz olduğu konusunda o zaman fillerden de teori cikabilir yinede eline sağlık shikiye girene kadar güzeldi .

@Kensei Benim konularım bana ait değil. Ben Wikia'da olanı çeviriyorum. Kafama göre bir şey yazmıyorum. Kapakları da bitirdim, ancak ilginç bir şey görmedim.

Oda'nın fikri belki değişti ve mangaya koymaya karar verdi? İleride çıkacak belki adam? Bu kadar kesin konuşmaya gerek yok hiç. Hem de bu kadar kesin konuşup çokça kez hataya düşmüşken.

Arkadaşın üstüne bu kadar gitmeye gerek yok. O seriye dahil olacağını düşünüyordur. Sen düşünmüyorsundur. Bu kadar basit aslında.

@Kensei

Ben Shiki'ye ihtimal vermesem bile olabilir yani mangaka kafasında kurduysa çıkabilir. Teorilerini bekliyorum ben. Hevesini kırma hiç.

Uçu açık bir konu. Ordaki Enel olabilir, Ryokougyu olabilir. İhtimal çok :D Big Mom'ın adamlarından biri olma ihtimali de yüksek.

@Kensei tamam da verdiğin cevaplar bana pek alakasiz geldi smokera katiliyorum filmlerin manga ile iliskisiz olduğu konusunda o zaman fillerden de teori cikabilir yinede eline sağlık shikiye girene kadar güzeldi .
Hangi cevaplar alakasız geldi mesela?

Uçu açık bir konu. Ordaki Enel olabilir, Ryokougyu olabilir. İhtimal çok :D Big Mom'ın adamlarından biri olma ihtimali de yüksek.
:D

Eline sağlık. Shiki tipsizini bir daha görmek istemiyorum ya. Umarım tutmaz.:/
Sende mi brütüs? :(

@Kensei Benim konularım bana ait değil. Ben Wikia'da olanı çeviriyorum. Kafama göre bir şey yazmıyorum. Kapakları da bitirdim, ancak ilginç bir şey görmedim.
O zaman wikia'da olma ihtimali olan şeyleri yazıyor. Bitirdin mi? :hoo: İnsan bi haber eder.

O zaman Shiki Fuwa Fuwa no mi'yi kullanıyor. Bir önceki yazında meyvesi bile olmayabilir yazdın da kafam karıştı.
Tartışılıyor dedim öyle bir meyvesi olup, olmadığı. Kendi özel mangasında meyve gücü kullanırken görülmüyor hiç. Wikia sadece Impel Down'dan kaçışını referans olarak göstermiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık