Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Itachi dedin kıllandırdın beni. Bu seride Bakugo dingili hariç kimseye hater olmam diyordum. Itachi'ye benzer bir keko varsa %100 onun da haterı olurum. :a:
Bakugo'nun karakter değişimi çok güzel ya ilerde sevmesen bile nefret de etmezsin nötr kalırsın.
Çifte ajan çıktı bir tane. Kahramanların iyiliği için kendi köyünü falan katledebilir. :oleyo2:

İngilizce oku moruk, bu devirde İngilizce bilmemek olmuyor. Misal ben Kingdom'u öyle yapıyorum, 67-260 arası çevirilmemiş. Hani kolay değil zor ve usandırıcı ancak özgürlüğünü eline alması gerek insanın.

Sen İngilizceye alış bence.
Yahu ingilizce okuyorum ama hunterxhunter ve böylesi uzun diyaloglu bölümü olan serileri okurken işkence çekiyorum. Bazı yerleri anlamakta zorluk yaşıyorum. Ama dediğin gibi alışacaz mecbur :(

Yahu ingilizce okuyorum ama hunterxhunter ve böylesi uzun diyaloglu bölümü olan serileri okurken işkence çekiyorum. Bazı yerleri anlamakta zorluk yaşıyorum. Ama dediğin gibi alışacaz mecbur :(
Yok yav, seni yargılamıyorum. Elde sözlük translate açık okumak tam işkence. Ama uzun vadede birşeyler katıyor sana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık