Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

İngilizcesi çıkmadan, spoiler olduğunu belirtmeden bunu yazman... :oops: Neyse butona aldım.
Tüh tam da arkadaşları toplayıp şikayet edip banlatacaktım. Neyse. :oops:

Bu seri, bir şeyler olmak için yırtınmasına rağmen o istediği şeyi olmayı bir türlü beceremeyen bir havaya sahip. Oda'nın da dediği gibi Horikoshi, Jump'ın en tutkulu mangakası ama bir ekleme olarak fazla tutkulu olduğunu söyleyebilirim.

Bu seri, bir şeyler olmak için yırtınmasına rağmen o istediği şeyi olmayı bir türlü beceremeyen bir havaya sahip. Oda'nın da dediği gibi Horikoshi, Jump'ın en tutkulu mangakası ama bir ekleme olarak fazla tutkulu olduğunu söyleyebilirim.
Ben de pusudaydım, keşke erken örgütlenseydik. Aa bi dk ya genel sohbet değil de konusunda yazmış ama, bak şu an çelişkide kaldım.

Ben çok zevk alarak takip ediyordum başta. All Might'ın büyük dövüşüne kadar da böyle devam etti fakat sonrasında çizdiği arklar genel olarak pek sürükleyici değildi bence. Güncel ark iyi gidiyor gerçi. Toparlamaya başladı. Tutkulu olması güzel, seri bana göre şimdiden shounenler içinde kendine farklı bir yer edinmeyi başardı. Ha olmasını istediği şey, serisini One Piece düzeyine getirmekse biraz zor. :D

Ben çok zevk alarak takip ediyordum başta. All Might'ın büyük dövüşüne kadar da böyle devam etti fakat sonrasında çizdiği arklar genel olarak pek sürükleyici değildi bence. Güncel ark iyi gidiyor gerçi. Toparlamaya başladı. Tutkulu olması güzel, seri bana göre şimdiden shounenler içinde kendine farklı bir yer edinmeyi başardı. Ha olmasını istediği şey, serisini One Piece düzeyine getirmekse biraz zor. :D
Mangayı bilmiyorum da anime eh işte. Neyse ki FT'den iyidir. :(

+1 Bence de All Might'ın son dövüşünden sonra bozdu. Midoriya vs Bakugo da fena değildi gerçi. Şu anki bölümlerden zevk alıyorum ama ben. Yüksekmeye devam eder umarım. Umutlarım yüksek bu seri için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık