Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

@Kuroro Bölümde ne oluyor kabaca anlatır mısın aga?

Çevirinin geç gelmesi muhtemel olduğu için soruyorum. Özellikle Dabi ile Hawks ne konuştularını merak ettim.

@Kuroro Bölümde ne oluyor kabaca anlatır mısın aga?

Çevirinin geç gelmesi muhtemel olduğu için soruyorum. Özellikle Dabi ile Hawks ne konuştularını merak ettim.
Ben de birazdan derse gireceğim için fazla dikkat etmeden, hızlı bir şekilde okudum. Yukarıdan Hawk’a, League of Villains’in güvenini kazanma görevi verilmiş. Şimdilik Shigaraki Tomura ile görüşebilecek kadar güvenlerini kazanamamış. Dabi ile muhattap oluyor.

Bu Dabi cidden oğlu çıkabilir ya. :D

Ben de birazdan derse gireceğim için fazla dikkat etmeden, hızlı bir şekilde okudum. Yukarıdan Hawk’a, League of Villains’in güvenini kazanma görevi verilmiş. Şimdilik Shigaraki Tomura ile görüşebilecek kadar güvenlerini kazanamamış. Dabi ile muhattap oluyor.

Bu Dabi cidden oğlu çıkabilir ya. :D
Haa hain değil yani? Keşke olsaydı. :D

Çıksın çıksın, Todoroki'nin rakibi olur. :/

Bu arada Dabinin sondaki küçük flashback yeri burası

Hawksın kötü çıkmaması iyi oldu. :D

Puzzmoş tan başka çeviren yok mudur bu seriyi güncel olarak? 1 aydır 1 bölüm okuyamadık...
İngilizce oku moruk, bu devirde İngilizce bilmemek olmuyor. Misal ben Kingdom'u öyle yapıyorum, 67-260 arası çevirilmemiş. Hani kolay değil zor ve usandırıcı ancak özgürlüğünü eline alması gerek insanın.

Sen İngilizceye alış bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık