Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
Yok yahu bence Law'ı bile yenemez.Belki biraz üstündedir.Ama Law da sınırları aşıyor biliyorsun gelişmekte.Verilen sıralamada öyleydi zaten hemen ardından geliyordu.
Çıkarılan filmde 500 milyonluk adam tarafından hedef alınıp Luffy tarafından korunması da cabası.Onu Lily arcta işledi işte mangaka.Çok güçlü olsa zaten saklardı.Şimdi tekrar Kuma'ya dönüp tüm gücünü göstermeyeceği gibi onu da göstermez.Son savaşta rakibine göre değerlendiririz anca.
Bence Law 10 defa vs atsalar birinde bile yenemez. Niye dersen çevik bir karakter Law tutturamaz saldırılarını. Hele bir de meyvesi de ters. Lawdan çok daha öte bekliyorum ki h.hakili olunca kafadan fark oluyor zaten diğer karakterlerle. Tamamen sevdiğim bir karakter olduğu için de böyle hissediyor olabilirim. Zira görünene göre Doftan güçsüzdür tabi ama son savaş dedin ya işte oraya geldiğimizde en güçlü 3. lord o olacak bence. Mihawk ve Weevilden sonra. Aralarında da çok bir fark beklemiyorum.

Eline sağlık.Bazı hareket ve tavırlarına güldüğüm eğlenceli bir karakterdir.

Ancak güç bakımından pek fazla birşey beklemiyorum.Chinjaodan biraz daha güçlüdür muhtemelen.Ondan artısı meyvesidir.Tahmin etmesi zor ama Law üstü bir seviye beklemiyorum en azından.
Law'dan az daha güçlüdür bence.

Buradan bir duyuru da yapayım. Kenarında turuncu renkte kütüphane yazan konular ya yeni açılmıştır ya da güncellenmiştir. Görünce bakın mutlaka.

Eline sağlık oldukça eğlenceli bir karakter bence :) Bu aralar pek giremiyorum foruma ama kütüphane bir yere kaçmıyor, sen çevir biz okuruz @Smoker sıkıntı yok :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık