Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
Ellerine sağlık.
Luffy, Goku'dan bile saf diyorum. Sen bunu çıplak gör gram etkilenme. Bu korsanlar neden Amazon Lily'ye saldırmıyor anlamıyorum, ben korsan olsam ilk orayı işgal ederim, herkese köle yapardım.

@Smoker Şahsi fikrine göre ne seviyede çıkar bu hatun. Aokiji'ye ciddi ciddi dalacaktı. Sıradan bir Schichi'den fazlası gibi. Şimdiki Law veya Luffy'ye şansı var mı?
Adas o ada calm belt'in oradaydi sanirim.Deniz krallari'nin oldugu yere oyle girilmez.Calm belti gecip o adayi fethedebilmek icin yonko civari seviyesinde olman lazim.Ayni sartlar altinda lily yeni dunyada olsa yonko istila edebilir ama gl'de olunca yonko da umursamiyo orayi
Edit:Yazdigim seylerin benzeri yukarida yazilmis:D

Ada Calm Belt te :D Evet herkesin uğrak yeri olması gereken şahane, büyüleyici deniz canavarlarıyla dolu bi yer... Kairosekili denizci gemilerinin yada kendi gemilerini deniz canavarlarına çektirten gemilerin girip rahatça dolaştığı deniz. Yada Rayleigh olup yüzerek geçebilirsin veya denizadamı vs.

Ada kendi içindeki doğasıyla kendi geçimini sağlayıp giden kadınlardan oluşuyor. Sarayda da pek lüks yok Hancock bile lüks takılmıyor.

Kim gaza gelip Shichibukai'nin adasına saldırabilir? (Luffy hariç :D ) Saldırsa da eline en fazla köle yapacağı kadınlar kalacak. Artık insan pazarı da kapandı düzgün para ödeyen olmaz yada kendi kölesi yapar. Fakat sadece köle edinmek için amazonları yenip sonrasında denizcilerin de üstesinden gelmeli.
Adas o ada calm belt'in oradaydi sanirim.Deniz krallari'nin oldugu yere oyle girilmez.Calm belti gecip o adayi fethedebilmek icin yonko civari seviyesinde olman lazim.Ayni sartlar altinda lily yeni dunyada olsa yonko istila edebilir ama gl'de olunca yonko da umursamiyo orayi
Edit:Yazdigim seylerin benzeri yukarida yazilmis:D
Şimdi Hancock'un güzelliğini geç namı bile dünyanın her yerinde biliniyor. Hiç mi kimse şeytan fikirli değil, ya da Kaido gibi adamların yanında fitne biri yok? Hancock tam senin ağzına layık deyip gazlayıp yönlendirecek.:D Kor olan Momonga bile deniz krallarını kağıt gibi kesiyor. O kadar seri okudum. Tanrıça gibi güzel kadın olmasına bile gerek yok, ortalama üstü herhangi bir kadını elde etmeye çalışan adamlar her daim oluyor, kendi elde edemezse bile intikam için başkalarına bilgi veriyorlar.

Açık söyleyeyim amirale yakın biraz kirli düşünen adamın gidip Hancock'u ele geçirmesi lazım. Ben olsam öyle yapardım, sıkılınca da bırakırdım.

Güncelleme için teşekkürler Smoker, her zamanki gibi keyifle okudum.
Ben bu kadını nereye koyabileceğimi bilemedim. Sanki bir sbsde kendisi için amiral kadar güçlü mü ne denmişti? Taşlaşmadan kendini koruyacak kadar hakisi olan bir çok kişinin ezip geçeceği biridir bence. Başka da bir haltı yok.
Ortalama Shichibukai seviyesinin üstü desek yeterlidir bence. Amiral gücünde olmasına imkan vermiyorum.

@gyjbsch Sanki Momonga oraya kadar kendi başına gelmiş. Adam denizci gemisinde geliyor. Çok Hancock tarafından çok bekletilince atlayıp bi tane kesiyordur. Abartılacak ne var :D

Smoker eline sağlık bu arada. Bayağı uğraşıyorsun bu aralar kütüphaneyle.

Eline sağlık.Bazı hareket ve tavırlarına güldüğüm eğlenceli bir karakterdir.

Ancak güç bakımından pek fazla birşey beklemiyorum.Chinjaodan biraz daha güçlüdür muhtemelen.Ondan artısı meyvesidir.Tahmin etmesi zor ama Law üstü bir seviye beklemiyorum en azından.

Eline sağlık.Bazı hareket ve tavırlarına güldüğüm eğlenceli bir karakterdir.

Ancak güç bakımından pek fazla birşey beklemiyorum.Chinjaodan biraz daha güçlüdür muhtemelen.Ondan artısı meyvesidir.Tahmin etmesi zor ama Law üstü bir seviye beklemiyorum en azından.
Niye bilmiyorum ama Dofa yakın bekliyorum onu belki geçer de. Hakisi daha iyi olabilir. Özellikle h. haki falan kasmış ve Dofun önünde olabilir belki o konuda. Belki de olmaz ama beklentim bu yönde. Bir Kuma bir de Hancock beklenilenden çok daha güçlü karakterler bence ama Kuma malum akıl gitti.

Niye bilmiyorum ama Dofa yakın bekliyorum onu belki geçer de. Hakisi daha iyi olabilir. Özellikle h. haki falan kasmış ve Dofun önünde olabilir belki o konuda. Belki de olmaz ama beklentim bu yönde. Bir Kuma bir de Hancock beklenilenden çok daha güçlü karakterler bence ama Kuma malum akıl gitti.
Yok yahu bence Law'ı bile yenemez.Belki biraz üstündedir.Ama Law da sınırları aşıyor biliyorsun gelişmekte.Verilen sıralamada öyleydi zaten hemen ardından geliyordu.
Çıkarılan filmde 500 milyonluk adam tarafından hedef alınıp Luffy tarafından korunması da cabası.Onu Lily arcta işledi işte mangaka.Çok güçlü olsa zaten saklardı.Şimdi tekrar Kuma'ya dönüp tüm gücünü göstermeyeceği gibi onu da göstermez.Son savaşta rakibine göre değerlendiririz anca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık