Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Aaa... Mesele bu. Hiç bu açıdan bakmamıştım. Kıyamam hayallerinle mi oynuyorum yani şu an ben.
Rezil olmak yerine eğleniyorum diye dert mi ettin sen bunu kendine.

Kardeş sen benim Garp sevmememi onu güçsüz bulmam olarak algılamış insansın, daha beni anlamadan nereye nasıl rezil ediyon yahu?
Ortaya bir laf attın sonra onu destekleyecek hiçbir veri ortaya sunamadın. Hala daha neyi konuşuyorsun?

1 - Yahu yılan kardeşlerin haki seviyesi yetersizdi.Bak altını çiziyorum.Kullansalar ne olur sadece tek bir düz yumruk sektirmeye yarıyordu.Ray kullanınca koca bir fili bütünüyle geri püskürtüyordu.Tashigi gibi haki seviyesiyle alakalı yani yenilmeleri çok normal.Ödüllerini gördün mü kardeşlerin ?

2 - Luffy'nin yorgunluğu bahane değil.En fazla g3 isabet ederse birşeyler yapabilirdi.Onda da Lucci gibi açtım böğrümü vur demesi lazım.Bildiğin 10 metre uçuruyordu Luffy hiç dokunamadı bile adama.En iyi savunma lafı boşa değildi serinin ilk yarısı için.Bu adamları yenemeyiz diyen Luffy Sentomaru'yu da katıyor zaten Kuma ve Kizaru ile birlikte.

3 - Chopper'ın o formu boş bir form değil.Luffy 2 yıl sonra bile g3 atıp indirmişti Hajrudin'den fazlasını attı bence.İkincisi adam sadece saldırıyı savuşturdu yahu.Canavar çok güçlü yenemem ben bunu gibi şeyler demedi.Savuşturmak varken başıboş canavar bu niye karşılasın adam.Bilinci bile yerinde değilken.Bir daha saldırmazdı muhtemelen ki öyle de oldu daha saldırmadı.Boş anlamlar çıkarıyorsun.Ona bakarsan Perospero 2 yıl sonraki haline baya tepki verdi şimdi Chopper'dan zayıf mı oldu 700 milyonluk adam ? Bunlardan birşey çıkmaz yaratığa bak demek istiyor işte.Daha önce benzerine rastlamadığı için.
1- Haki seviyeleri yetersiz olsada sen onları Tashigi ile bir tutamazsın. Smoker'ın ne haki seviyesi yüksekmiş? Siyah çizimli 2 tane yumruk attı diye yüksek seviye hakisi mi oldu? Ödül konusuna hiç girme düşüncemi biliyorsun zaten, Hancock 80 milyon, Yılanlar 40 milyon oh ne güzel güç seviyesiymiş bu :D :D Onlarınkide dondurulmuş üstelik. 2 tane güçlü zoana sahipler ve silahlarıda var, üstüne kenboshokudada ustalar, Hyogoro gibi haki kullanımına sahipler sen ise ne diyorsun. Atlama öncesi ile sonrasını bir tutup durma. O efectler siyah çizimler gözlerinizi boyuyor başka birşey değil. Bu konu hakkında geniş bir yorum yaptım zaten tekrar yapmak istemiyorum, sorun koka siyah çizimi ise onlarda rahatça yaparlar onu şuan gösterilseler sıkıntı değil yani.

2- Bahane falan derken? Neyin inadı bu yahu? Adam basbayağı bitmiş görmüyor musun, nefes nefese kalmış bir daha savaşacak hali yok. Sentomaru 2 vuruşu yapmadan öncede diyorki '' Kendin için endişelenmelisin hasırşapka '' diye. Luffy orada tayfasının katledilmesinden korkuyor bu bir, ikincisi Luffy'nin pili bitmiş halde olmasına rağmen başkalarını düşünüyor Luffy, yani oradaki Gattling normal bir gattling bile değil ölmüş bitmiş Gattling, Sentomaru sadece onu püskürttü. İkinci darbedede gene '' Kendin için endişelenmelisin '' diyip arkadan vuruyor. Yani öyle bahane falan değil gerçekler bunlar, kafa yormak lazım biraz anlamak için oradaki gidişatı. '' Bu adamları yenemeyiz '' derken orada koskoca amiral var la, Kuma var, Sentomaru'yu onlarla beraber katsa ne olacakki? Tayfa zaten bitik halde, dediğim gibi birde Luffy onlar için endişeleniyor hiçbirşey yapamayacak kadar dezavantaj durumda, yorumların sağlıklı değil üzgünüm.

Luffy'nin gücünün yerinde olması çok şey değiştirir, üstüne birde tayfası için endişelenmemesi çok çok şey değiştirir, üstüne birde Sentomaru ile teke tek ölümüne dövüşmeleri lazım, çevresel faktörlerin dışında diyorum. Bak ne oldu enies lobby'de hatırla? Zoro Sanji Franky Ussop hepsi dediki Lucci ile savaşırken Luffy için '' Hepimiz burdayız, sağ ız , YEN ONU Luffy! '' dediler. Luffy onların hepsinin sağ olduğunu gördü, kurtulduğunu gördü, endişelenmekten vazgeçip tam güç iradeyle savaşıp Lucci'yi yenmeyi başardı. Yani Luffy'nin shabody'de olduğu gibi kafası dalgın olmazsa, rahat rahat dövüşeceği bir ortamda Sentomaru'yu aynı zaman diliminde öper geçer emin olabilirsin buna.

3- Chopper orada bilinçli bile değil yahu neyden bahsediyorsun? Bilinci açık değil sağa sola mal gibi saldıran modda, oradaki haliyle 2 yıl sonraki bilinçli hali bir değil zaten emin olabilirsin. Sentomaru onu görür görmez '' Bu ne la ? '' diyip terliyordu, madem o kadar sağlam savunması vardı o dönem niye ( Dikkat et o dönem diyorum ) Chopper'ı ekarte etmeyi denemedi? Demekki o an için önde falan değil. Luffy'nin gear2 saldırıları bile Chopper'ın ataklarından daha sağlamdı o dönem. Kumadori'yi bir sürü darbeyle indiren birisi, öyle gear3 seviyesi atakları falan yoktu yani kusura bakma ( Bak 1-2 değil en az 3-4 darbe var, sağlı sollu girişti Kumadori'ye )

2 yıl sonraki bilinçli ve kontrollü Chopper'a girmedim sen niye giriyorsun? Perospero seviyesi mi değil mi zamanı geldiğinde daha iyi tartışırızda şimdi tartışmanın manası yok, havadan sıkmak olur, ben o anı o dönemi değerlendiriyorum. Şimdiki Chopper'ı değil..

Ortaya bir laf attın sonra onu destekleyecek hiçbir veri ortaya sunamadın. Hala daha neyi konuşuyorsun?
Heh!
Güzel yerden yakaladın. Bak burdan durma dümdüz devam et. Bu sorunun cevabını bulduğunda beni anlamaya başlayacaksın.
Beni anladıktan sonra belki rezil etme meselesini tekrar düşünebiliriz. Bak sana joker veriyorum. Benim ne dediğimi anladığında seninle rezil olma müzakeresine oturacam. Hatta istersen sana pas bile verebilirim.
Ama unutma önce...

Ekleme: Konu Coby vs Hancock'tan çıktı sanki. Konudışı mı yapıyoruz ne?

Dostum senin kadar fazla şey yazıpta bu kadar boş yazanını ilk defa gördüm. Luffy'nin haki bilen iki kişiyi madara ettiğini sana veri olarak sundum. Demek ki haki bilmek de ezikliğin önüne geçemiyor. Sen haki bilmeyi nasıl lanse ettiğini de bilmiyorsun herhalde. Daha ne yazdığını ne anlattığını bilmeyen biriyle fazla bile tartıştım. Elinde veri yoksa susmasını bileceksin.
Ne kadar doğru bilmem ama şu anki Ussop'un İki yıl önceki Zoro'ya denk olduğunu okumuştum bir yerlerde. Bu bilgi doğruysa, Garp'tan eğitim almış ,Kyros tarafından gücü övülen Coby'nin de iki yıl önceki Luffy'e denk hatta daha iyi olabileceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ne kadar doğru bilmem ama şu anki Ussop'un İki yıl önceki Zoro'ya denk olduğunu okumuştum bir yerlerde. Bu bilgi doğruysa, Garp'tan eğitim almış ,Kyros tarafından gücü övülen Coby'nin de iki yıl önceki Luffy'e denk hatta daha iyi olabileceğini düşünüyorum.
Coby, 2 sene önceki Luffy'den şu an güçlü olabilir. Ama buna dair bir veri yok elde. Haki bilmesi Luffy'den öne koymuyor onu. Yılan kardeşler örneğini bu yüzden verdim. Hakisi var deyiple bir şey kanıtlanmış olmuyor. Arkadaşa başından beri bundan bahsetmeme rağmen yorumları görmezden geliyor. Konuyu dağıtmak için türlü türlü şeyler yapıyor malesef.

Mangaka propagandasıyla gözümüze güzel olarak sunulmuş karakter.Güzelde çizmek istemiş ama isteyince olmuyor işte

Timeskip sonrasında Shanks,Dragon ile birlikte baya pasif kalmış olan bir isim.Coby tarafından yakalanmasa bile SSG tarafından yakalanırsa hem organizasyonun ne kadar güçlü olduğunu görür hemde hikayede azda olsa kendisini görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık