Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Seride ki tüm misyonunu tamamlamış çöp bir karakter artık. Birde hancock için zor bir sene olacak diye bilgi geçmişti soda. Bundan neye bağlayacak ki seriye sokuyor tekrar anlamadığım bir olay. Tek amacı Koby'i hypelamaktır umarım.

Sadece hakisi yok diye Luffy haki bilen herkese yenilecek değil. Haki bilmesi yenmesi için yeterli bir sebep olamaz diyorum.
Buraya katılıyorum. Luffy özelinde değil genel olarak birisinin haki, teknik bilmesi başkasını yenmek için yeterli olmayı bırak avantaj bile sağlamaya yetmeyeceği zamanlar olur. Mesela Rayleigh'in hakisini kopyala Rebecca'ya yapıştır. Karşısına da hiç haki ve teknik kullanmayan/bilmeyen Garp, Kaido gibi fiziksel gücü insanüstü birisini koy. Hakiden bir haber Garp, Kaido, Linlin gibi kişiler Hakide zirve isimlerden birisini patates püresini çevirir. Haki sadece + değer katar, tıpkı fiziksel kuvvetin, zekanın ve tekniklerin kattığı gibi.

Bu arada günümüz Coby'si ve 2 sene önceki Luffy karşılaştırılıyorsa ben hemen hemen aynı güçte olduklarını düşünüyorum. Tahmin etmesi zor olur. Yani Şimdiki Coby Marinefordda Luffy'nin karşısına çıksa tam bir görsel şölen olur ama kim kazanır tahmin etmek güç. Coby'i bi adım önde görüyorum ,seviye olarak timeskip öncesi Lucci'den biraz teknik alınmış yerine biraz haki serpiştirilmiş seviyede gördüğüm için.

Buraya katılıyorum. Luffy özelinde değil genel olarak birisinin haki, teknik bilmesi başkasını yenmek için yeterli olmayı bırak avantaj bile sağlamaya yetmeyeceği zamanlar olur. Mesela Rayleigh'in hakisini kopyala Rebecca'ya yapıştır. Karşısına da hiç haki ve teknik kullanmayan/bilmeyen Garp, Kaido gibi fiziksel gücü insanüstü birisini koy. Hakiden bir haber Garp, Kaido, Linlin gibi kişiler Hakide zirve isimlerden birisini patates püresini çevirir. Haki sadece + değer katar, tıpkı fiziksel kuvvetin, zekanın ve tekniklerin kattığı gibi.

Bu arada günümüz Coby'si ve 2 sene önceki Luffy karşılaştırılıyorsa ben hemen hemen aynı güçte olduklarını düşünüyorum. Tahmin etmesi zor olur. Yani Şimdiki Coby Marinefordda Luffy'nin karşısına çıksa tam bir görsel şölen olur ama kim kazanır tahmin etmek güç. Coby'i bi adım önde görüyorum ,seviye olarak timeskip öncesi Lucci'den biraz teknik alınmış yerine biraz haki serpiştirilmiş seviyede gördüğüm için.
Adam gelişim anlamında luffy'i bile geçti. Reverie başında yüzbaşı olan adam reverie sonu tümamiral oluyor. 1 hafta da 5 rütbe de atlamazsın hani.:D

Bu kadın sevilsin veya sevilmesin Kk'nin karısı olacak kadın.
Ayrıca seride olmayan güçlü kadın karakter eksiğini kapattığını düşünüyorum.(BM hariç )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık