Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Sanırım herkes Wano''dan çok Shici olaylarını merak ediyor. Arc'ta Yonko monko falan var da ne Hancock'ın ne de Mihawk'ın verdiği havayı veremiyorlar demek ki... Üzücü bir durum bence.

Coby de Luffy gibi aseksüeldir zannımca. Sorun yaşayacağını sanmıyorum bu konuda. Tabi normal gücünden haberdar değiliz. Dövüş farklı şeylere gebe olabilir.
Kadının gücüne yakalanmak için cinsel bir arzu gerekmiyor ki. Sadece güzel olduğunu düşünmek yeterli. Coby bir kere bile güzel olduğunu düşünse taşlaşmaya başlayacak. Bunu durdurmak için Momonga gibi dikkatini dağıtmak için kendini yaralaması gerekiyor. Yada kendine çok hakim olması gerekiyor ki Coby daha çok toy olduğu için kendine hakim olamaz.

Kadının gücüne yakalanmak için cinsel bir arzu gerekmiyor ki. Sadece güzel olduğunu düşünmek yeterli. Coby bir kere bile güzel olduğunu düşünse taşlaşmaya başlayacak. Bunu durdurmak için Momonga gibi dikkatini dağıtmak için kendini yaralaması gerekiyor. Yada kendine çok hakim olması gerekiyor ki Coby daha çok toy olduğu için kendine hakim olamaz.
Evet de ben Coby ile Luffy'i kadınlara karşı aynı olarak düşünüyorum. Coby'nin güzel olarak niteleyebileceği tek şeyin de Luffy olacağını elbette .d

Luffy'e çoğu kadından çok ilgi duyuyordur .d

Evet de ben Coby ile Luffy'i kadınlara karşı aynı olarak düşünüyorum. Coby'nin güzel olarak niteleyebileceği tek şeyin de Luffy olacağını elbette .d

Luffy'e çoğu kadından çok ilgi duyuyordur .d
Valla Oda senin dediğin gibi yapabilir ama pek sanmıyorum. Coby bir kere bile olsa aklından geçirir diye düşünüyorum ama senin dediğin şekilde de olsa pek fark etmez. Daha koramiral bile olmayan biri Hancock'u alamaz.

Coby’den dayağı yiyince kendine gelecek olan şımarık.Güzel bulsaydım fikrim değişebilirdi.Stussy daha güzel bundan

Valla Oda senin dediğin gibi yapabilir ama pek sanmıyorum. Coby bir kere bile olsa aklından geçirir diye düşünüyorum ama senin dediğin şekilde de olsa pek fark etmez. Daha koramiral bile olmayan biri Hancock'u alamaz.
Zaten ben de Hancock'ın alacağını düşünüyorum. Ancak bu meyvesinin o gücüyle olmaz diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık