Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
@Smoker senin ufak da olsa hiç beklentin var mı bu Kutsal'lardan ? :D Yorumlardan gördüğüm kadarıyla bu adamların içinde de bir kişiden umutlusun?
Sarışın güçlü göründü gözüme.

Hahaha olabilir.Anket açayım en iyisi bir ara.
Şöyle de bir resim var.Herhalde hepsini tam olarak bulmuşlar.Sarışın Abd ise dediğin gibi en güçlüsü olabilir.Hatta şu an aklıma geldi genç olmasının sebebi de Amerika'nın diğer devletler kadar eski tarihe sahip olmaması yüzünden olabilir. :)

Gandi demişken onun kılıcı baston olarak kullanacağını hiç sanmıyorum. :D Kılıcı çıkarmışken öyle bir tutuyordu ki dojoda eğitim veriyor gibiydi.Yada az önce katliam yapmış gibi.
Sarı için Almanya dedim ama, belli de olmaz. Senin dediğin de mantıklı.

Böyle zamanlarda genelikle böyle güçlü gözükmeyen tipler güçlü çıkıyor.:D Ama eğer biri güçlü çıkacaksa diğer 4'ü de güçlü çıkar. İlla ki aralarında farklar olacaktır.(cp-9 tarzında belki de.)
Zaten onu dedim yukarıda. Bunlar denk güçte adamlarsa, genç olan burun farkıyla öndedir.

Diğerleri de çok sağlam bence.Uzun hariç diğer iki yaşlı heybetli duruyor.Gandi zaten güçlü gibi.Uzunun da farklı bir tekniği olabilir garip bir duruşu var.
Yaş yüzünden sarışına sağlam diyorsan yanlış bence.Wb yaşlıydı ama en güçlü adam ünvanı da ondaydı.Hiç belli olmaz kimin güçlü çıkacağı.

Aslında hazır açıklanmasına çok varken hangisi en güçlü çıkacak diye anket mi açsak acaba ?
İleride ne kadarı tutmuş açıp bakarız.
Bastonlu epey guclu cikacaktir.Hizli ve b.haki'de asmis birisi olarak dusunuyorum.Ama en guclusu kilicli cikacaktir.Onu zoro alir.Luffy'de kutsal krali alir.(Dragon'u salla o ölür zaten)

Her taraflarından gizem fışkırıyor bu yüzden severim bunları :D Merakla bekliyorum isimlerini yani soylarını. Güçleri çok da umrumda değil.
Bu arada anket seçenekleri yine güldürdü eline sağlık Smoker :D

Tabi şaka bi yana Clover'ı öldürmeleri çok kalleşçeydi :mad:

"Bu beşlinin aldığı bazı kararlar, Sengoku gibi Mutlak Adalet yanlısı bir adamı bile çileden çıkarmıştır." Burada Sengoku değil Akainu olmalı değil mi? @Smoker wiki yanlış yazmış herhalde.

Her taraflarından gizem fışkırıyor bu yüzden severim bunları :D Merakla bekliyorum isimlerini yani soylarını. Güçleri çok da umrumda değil.
Bu arada anket seçenekleri yine güldürdü eline sağlık Smoker :D

Tabi şaka bi yana Clover'ı öldürmeleri çok kalleşçeydi :mad:

"Bu beşlinin aldığı bazı kararlar, Sengoku gibi Mutlak Adalet yanlısı bir adamı bile çileden çıkarmıştır." Burada Sengoku değil Akainu olmalı değil mi? @Smoker wiki yanlış yazmış herhalde.
Hayır. Orijinal çeviride de Sengoku yazılmış. Sengoku çevirimden konu ile ilgili kısımları vereyim;

Her ne kadar "Egemen Adalet" (Jap. Kunrinsuru Seigi, İng. Reigning Justice) kavramını savunuyor olsa da, Mutlak Adalet olgusuna karşı çıkmaz.
Sengoku'nun adalet anlayışı, Sakazuki'nin savunduğu adalet anlayışı ile tam örtüşmez, daha çok Mutlak Adalet ve Ahlaklı Adalet'in ortaya karışık bir versiyonu gibidir.
Dediğin gibi Wikia'ya yanlış yazılmış da olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık