Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Hayır. Dünya Hükümeti kurulduktan sonra, Gorosei denen bu konsey oluşturulmuş. Bu konseyde yer alan kişiler, Dünya Asilleri'nden değiller. Yani şu bahsi geçen yirmi kurucu krallıktan gelme adamlar olmayabilir. Bunu demeye çalışıyorum.
Anladım bunu daha önce de demiştin. Zaten öyle kabul ediyoruz.

Edit: Bu arada bu bilgi net değil miydi?

Şimdi şöyle bir durum var; Gördüğümüz gibi Dünya Asilleri çok gevşek ve rahat adamlar. Yani dünya siyaseti ile uğraşacak tipler değiller. Bu kişiler alttan gelip, o pozisyona kadar yükselmiş olabilirler. Sonuçta Kong eski bir Filo Amirali olmasına rağmen, bunların bir tık altında bulunan bir göreve getirilmiş. Ortada 800 yıllık bir organizasyon var. Bunlar ölümsüz değillerse, bunlardan önce de başkalarının olduğunu söyleyebiliriz.
Obaa bu çok iyi fikir.Bu adamlar ölümsüz olabilirler.Zaten isimleri ''Five Elder Stars'' anlamına geliyor.Bir gruba böyle bir isim verilmesi beni işkillendirdi.Lazarus Pit gibi birşeye değinebilir Oda.

Yaş yüzünden diyorum. Bu adamlar aynı koltukta oturuyorlarsa, denk güçtedirler. Genç olan da her zaman avantajlıdır. Diğerlerinin tipine bakınca bile güç bağlamında beklentim düşüyor. Belki Kel kılıçta dolayı biraz daha iyidir. Ama özellikle Şapkalı ve Pala hiç öyle savaşabilecek adamlara benzemiyorlar.
Avantaj konusunda haklısın.Sıkı bir dövüşten sonra Chinjao gibi bitebilirler yada Wb gibi sorun yaşayabilirler ama güçlü çıkacaklarsa diğerlerinin de eksik kalan bir tarafı olacağını sanmıyorum.

Bastonlu adamdan korkacaksın anime - mangada.O baston boşa verilmemiştir. :D Yaşlılıktan değildir tecrübeli ve güçlü bu adam demenin kısa yolu.Bleachte örneği var farklı olacağını sanmıyorum.
Palanın ise tam aksine dövüşçü bir tarafı var bence.Vücut yapısı Garpa benziyor.Kaba kuvvetle dövüşen birisi olabilir gibi geldi bana.

Avantaj konusunda haklısın.Sıkı bir dövüşten sonra Chinjao gibi bitebilirler yada Wb gibi sorun yaşayabilirler ama güçlü çıkacaklarsa diğerlerinin de eksik kalan bir tarafı olacağını sanmıyorum.

Bastonlu adamdan korkacaksın anime - mangada.O baston boşa verilmemiştir. :D Yaşlılıktan değildir tecrübeli ve güçlü bu adam demenin kısa yolu.Bleachte örneği var farklı olacağını sanmıyorum.
Palanın ise tam aksine dövüşçü bir tarafı var bence.Vücut yapısı Garpa benziyor.Kaba kuvvetle dövüşen birisi olabilir gibi geldi bana.
Bence en zayıf olanları Şapkalı'dır. Adamın beli bükülmüş resmen. Yolsa denk gelsem, koluna girip karşıdan karşıya geçmesine yardım ederim.

@Smoker senin ufak da olsa hiç beklentin var mı bu Kutsal'lardan ? :D Yorumlardan gördüğüm kadarıyla bu adamların içinde de bir kişiden umutlusun?

Yaş yüzünden diyorum. Bu adamlar aynı koltukta oturuyorlarsa, denk güçtedirler. Genç olan da her zaman avantajlıdır. Diğerlerinin tipine bakınca bile güç bağlamında beklentim düşüyor. Belki Kel kılıçta dolayı biraz daha iyidir. Ama özellikle Şapkalı ve Pala hiç öyle savaşabilecek adamlara benzemiyorlar.
Kong'a değinecektim tam yazdığın çok iyi oldu. İleride bir koltuk boşalırsa Goroseilerden onun geçebileceğini düşünüyorum, ayrıca Roger'ın devrinde filo amiralliği yapmış birisi üstelik vücut olarak da boş değil. Bunun yanı sıra Dünya hükümeti tarafından da güçlü kişiler görmek gerekiyordu. Güçleri konusunda bir ipucu gelirse çok güzel olacaktır denge için.

Bence en zayıf olanları Şapkalı'dır. Adamın beli bükülmüş resmen. Yolsa denk gelsem, koluna girip karşıdan karşıya geçmesine yardım ederim.
Hahaha olabilir.Anket açayım en iyisi bir ara.
Şöyle de bir resim var.Herhalde hepsini tam olarak bulmuşlar.Sarışın Abd ise dediğin gibi en güçlüsü olabilir.Hatta şu an aklıma geldi genç olmasının sebebi de Amerika'nın diğer devletler kadar eski tarihe sahip olmaması yüzünden olabilir. :)

Gandi demişken onun kılıcı baston olarak kullanacağını hiç sanmıyorum. :D Kılıcı çıkarmışken öyle bir tutuyordu ki dojoda eğitim veriyor gibiydi.Yada az önce katliam yapmış gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık