Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Hmm ben de şu son zamanlarda Akainu ile tartışmışlardı ya ondan direkt aklım oraya gitmiş, doğrudur o zaman. Bi de direkt mutlak adalet yanlısı diyince yanıltıcı olmuş :)
Gorosei tamamen Mutlak Adalet tarafında olduğundan öyle yazılmış sanırım. Yani "aynı fikirde olmalarına rağmen" gibi bir anlama gelsin istemişler.

5'inin de çok güçlü olduğunu düşünüyorum.Şapkalının bastonu da Sabo'nun borusu gibi bişey çıkacak gibi geliyor.Ama en çok en gence benzeyen sarışın abiyi merak ediyorum.Diğerlerine göre daha genç durmasından mıdır daha gizemli mi durmasındandır bilmiyorum ama fena bir şey çıkacak sanki.

5'inin de çok güçlü olduğunu düşünüyorum.Şapkalının bastonu da Sabo'nun borusu gibi bişey çıkacak gibi geliyor.Ama en çok en gence benzeyen sarışın abiyi merak ediyorum.Diğerlerine göre daha genç durmasından mıdır daha gizemli mi durmasındandır bilmiyorum ama fena bir şey çıkacak sanki.
Sarışın hem genç hem de savaş yarası var. Tipine bakarsak da en fazla 50 55 yaşında olabilir. Oda en azından bu adamı güçlü yapacak gibi aksi halde çizdiği profile aykırı olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık