Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Biricik Sasha'ma kıyan kanas Gabi'ye hak ettiği ölümü tattıracak olan kişidir Eren. Şimdiden hazırla bence kendini. Aksi söz konusu bile olamaz. Umarım.
Keşke karbonhidrat güzelinin beynini dağıtsaydı. Gabi Dünya düzenini bozmak isteyen faşo hayvanlara az bile tepki gösterdi. Ufacık kızın arkadaşı gözlerinin önünde ketçap oldu. Kızın bacaklarından geriye bir şey kalmadı. Gabi radikalleşmesinde ben mi radikal olayım?

Keşke karbonhidrat güzelinin beynini dağıtsaydı. Gabi Dünya düzenini bozmak isteyen faşo hayvanlara az bile tepki gösterdi. Ufacık kızın arkadaşı gözlerinin önünde ketçap oldu. Kızın bacaklarından geriye bir şey kalmadı. Gabi radikalleşmesinde ben mi radikal olayım?
Peki Sasha'nın benim gözlerimin önünde minik bir şam şeytanı kılıklı velet tarafından öldürülmesinin hesabını kim verecek........ Keşkem arkadaşı ile aynı kaderi paylaşsaydı minik şeytan. Umarım sadece bacaklarından olarak kurtulamaz Yüce Eren yoldaşımın ellerinden.

Üye silindi 1004

Peki Sasha'nın benim gözlerimin önünde minik bir şam şeytanı kılıklı bir velet tarafından öldürülmesinin hesabını kim verecek........ Keşkem arkadaşı ile aynı kaderi paylaşsaydı minik şeytan. Umarım sadece bacaklarından olarak kurtulamaz Yüce Eren yoldaşımın ellerinden.
Oburun teki için soykırımcı minik Hitler'i savunman kalbimi kırdı açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık