Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Az evvel yolda yürürken aklıma geldi.
Eren'in her işi hallediyor, bütün meseleleri kapatıyor olması bana bu olaydan (kafası koptu zaar) kurtulamayacağı hissi uyandırıyordu.
Ama düşündüm de aslında imkansız da değil kurtulması. Evet kafası koptu ve kopan başı da bilinciyle beraber abisinin kollarına düştü ama belki de başındaki bilinç, bilinci bedenine kaçmadan önce beyninde izi kalan bilinçtir.
Karışık geldi değil mi? :D
Şöyle anlatayım. Fringe izleyenler bilir. Ölmüş insanları ölümlerinden sonraki birkaç saat içinde sorgulayabilen bir teknolojileri vardı. Çünkü birey ölmüş, bilincini yitirmiş olsa da organları bir süre hala anılara sahip oluyordu. (Eskiden tüplü televizyonlar ya da bilgisayarları uzun süre açık bırakırsanız mesela kapadığınızda da ekranda hala o görüntünün izi kalırdı bunun gibi.)

Belki başı kopmadan önce Eren bilincini bedenine çekti ama beyin onu terk eden bilincin izini hala taşıyordu ve şu an gördüğümüz de işte o iz.
Ne dersiniz?

Az evvel yolda yürürken aklıma geldi.
Eren'in her işi hallediyor, bütün meseleleri kapatıyor olması bana bu olaydan (kafası koptu zaar) kurtulamayacağı hissi uyandırıyordu.
Ama düşündüm de aslında imkansız da değil kurtulması. Evet kafası koptu ve kopan başı da bilinciyle beraber abisinin kollarına düştü ama belki de başındaki bilinç, bilinci bedenine kaçmadan önce beyninde izi kalan bilinçtir.
Karışık geldi değil mi? :D
Şöyle anlatayım. Fringe izleyenler bilir. Ölmüş insanları ölümlerinden sonraki birkaç saat içinde sorgulayabilen bir teknolojileri vardı. Çünkü birey ölmüş, bilincini yitirmiş olsa da organları bir süre hala anılara sahip oluyordu. (Eskiden tüplü televizyonlar ya da bilgisayarları uzun süre açık bırakırsanız mesela kapadığınızda da ekranda hala o görüntünün izi kalırdı bunun gibi.)

Belki başı kopmadan önce Eren bilincini bedenine çekti ama beyin onu terk eden bilincin izini hala taşıyordu ve şu an gördüğümüz de işte o iz.
Ne dersiniz?
Son bölümü bir daha oku. Eren'in yenilendiğini görüyoruz zaten. Doğrusu yenilenmeye başladığını.

Üye silindi 1004

Beni odanın içine koysalar. Karşıma da Eren’le Sanji gelse. Elime de içinde iki mermi olan bi tabanca verseler. İkisini de Eren’e sıkarım.

Hm. Son bölüm mü?
En son Eren Ymir'e "sen insansın" dediydi. Sonrasında kaçırdığım bir bölüm mü var?

Üye silindi 1004

Dış dünyayı kendisine uydururdu.Tasmasız köpeklerin ayak uydurduğu yerde kendisi Allahı olur dış dünyanın kendisine taptırırdı.
Allah anime manga dünyasını Zoro, Itachi ve Erwin haaa şey vardı bide galiba Laluç fanlarıyla sınıyor. Erwin balondu ya sırf kendi de balon olduğunu fark edince patlamak için intihar etti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık