Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Allah anime manga dünyasını Zoro, Itachi ve Erwin haaa şey vardı bide galiba Laluç fanlarıyla sınıyor. Erwin balondu ya sırf kendi de balon olduğunu fark edince patlamak için intihar etti.
Ervin anime tarihinde gördüğüm en karizma şahsiyetlerden biri ..Hali, tavrı ,emirleri , fedakarlığı ve her zaman soğukkanlılığı beni hem şaşırtmış hemde birini (Atatürk) hatırlatmıştır.

Erwin'i sevip Levi'a sövmek de garip ötesi bir durum.
Adamın ölmeye ihtiyacı varken huzura kavuşturdu diye demediğiniz laf kalmadı adama.
Hani evet Erwin'e karşı Armin mantıklı bir tercih değil ama zaten orada verilmesi gereken duygusal bir karardı.

Ki bir kararın mantıklı olması bunu doğru karar yapmaz. Levi'ın hikayedeki bu işlevi defalarca işlenmişken gereksiz garez bence bu. :bilmem:

Üye silindi 1004

Erwin gibi bir şahsiyet ile boş beleş karakterleri karşılaştırma.Erwin bu serinin Atatürküdür.Tekke ve zaviyeciler tabi ki sevmez.
Ervin anime tarihinde gördüğüm en karizma şahsiyetlerden biri ..Hali, tavrı ,emirleri , fedakarlığı ve her zaman soğukkanlılığı beni hem şaşırtmış hemde birini (Atatürk) hatırlatmıştır.

Atamızı Erwin balonuyla kıyasladığınız için üzüldüm. Görüntü hariç benzeyen tek bir tarafları bile yok.

Üye silindi 1004

Gabi dediğin o engerek kılıklı şeytan mı? Lütfen. Umarım Eren tarafından acı çığlıklar eşliğinde can vererek ölür.
Gabi'den tek yemiş adam Eren. Koca gezegenin yapamadığını tek başına yaptı. Ne kadar keskin nişancı varsa yargılar deler geçer büyük Gabi-Han.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık