Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Büyük büyük dedelerinin suçları torunlarını bağlamaz ki. Dört duvar arasında kısılıp yeterince acı çekmediler mi sence?
Gerçi devleşme gücünü kullanıp gezegeni sömürmese ayıplardım ben.
Valla yalan olmasın bende de o kadar güç olsa gezegenin içinden geçerdim. Fakat torunların dört duvar arasında acı çekmesi dedelerinin suçu. Adam "pfff ben çok sıkıldım deyip" liseli kız tribi atmış.

Valla yalan olmasın bende de o kadar güç olsa gezegenin içinden geçerdim. Fakat torunların dört duvar arasında acı çekmesi dedelerinin suçu. Adam "pfff ben çok sıkıldım deyip" liseli kız tribi atmış.
Bütün suç o trip atan şapşikte zaten. Keskin pençelerin var, geçirsene insanlığın sırtına. Ama yok. İlla o trip atılacak................

Kan bağıyla bağlı olduğu kardeşlerine ihanet eden marleyin besleme köpeği ile canım cicim Sasha'yı bir tutmakta ne biliyim?

Yemek için savaş vermesi gereken Sasha neredeeee, yemek için kardeşlerini öldürmekten çekinmeyen Gabi neredeeeee?

Üye silindi 1004

Kan bağıyla bağlı olduğu kardeşlerine ihanet eden marleyin besleme köpeği ile canım cicim Sasha'yı bir tutmakta ne biliyim?

Yemek için savaş vermesi gereken Sasha neredeeee, yemek için kardeşlerini öldürmekten çekinmeyen Gabi neredeeeee?
Sasha dediğin duvar dilberi Gabi’nin tırnağı gelmez. Gabi bunları ekmek için mi yaptı sanıyorsun? Karaktersizler gelip sevdiklerini katletti. Eren sevdikleri katledildiği için istediği aksiyona girebiliyorken, Gabi giremez mi? Eren’e tek attığında içimin yağları eridi. Sasha’ya gereken küsküyü verince ayakta alkışladım Gabi’yi. Serinin gördüğü en onurlu en şerefli ve asil karakteri Gabi.

#Gabiazbileyapıyor

hahhaayyy gabi ve şeref kelimeleri yan yana gelince gülesim geldi. aha da gülüyorum ahhahaha hahahaaaa.

Kendi aslını inkar eden bir marley köpeği kalkmış arkadaşlarımı öldürdünüz ühhüüü deyip insan öldürüyorsa 100 yıldır bu marley'in Eldialılara ne yaptığını neden es geçiyorsunuz? Adamlar tüm dünyanın yaşadığı bu büyük yıkımdan üzüntü duydukları için kendilerini dört duvar arasına kapatmışlar. Marley domuzları da yırtık dondan çıkar gibi yapıp masum insanları katletmiş.

Bu kadının suçu neydi o zaman? Hiç mi insan üzülmez buna?

Bir de buna bak! Başka insanları hiç çekinmeden öldürmek için eğitim alıyor. Savaşa gidiyor. İnsan öldürüyor. Sonra millet burada adına dörtlükler methiyeler diziyor. Asıl bu köpek bir kalleştir.

Üye silindi 1004

hahhaayyy gabi ve şeref kelimeleri yan yana gelince gülesim geldi. aha da gülüyorum ahhahaha hahahaaaa.

Kendi aslını inkar eden bir marley köpeği kalkmış arkadaşlarımı öldürdünüz ühhüüü deyip insan öldürüyorsa 100 yıldır bu marley'in Eldialılara ne yaptığını neden es geçiyorsunuz? Adamlar tüm dünyanın yaşadığı bu büyük yıkımdan üzüntü duydukları için kendilerini dört duvar arasına kapatmışlar. Marley domuzları da yırtık dondan çıkar gibi yapıp masum insanları katletmiş.

Bu kadının suçu neydi o zaman? Hiç mi insan üzülmez buna?

Bir de buna bak! Başka insanları hiç çekinmeden öldürmek için eğitim alıyor. Savaşa gidiyor. İnsan öldürüyor. Sonra millet burada adına dörtlükler methiyeler diziyor. Asıl bu köpek bir kalleştir.
Sen git hiç haddin olmadığı halde tüm Dünya’yı sömürge yap. Sonra gel Marleyler kötü de. Herhalde kötü olacaklar. Tüm herkesi ne hakla sömürge yaptı Eren’in alçak soyu?

Gabi bu adi sömürgecilerin izinden gitmediği için Marley köpeğiyse, yaşayan en şerefli köpektir. Katil Eren ve Katil Sasha gibilerse yüz karasıdır. Eren ve Sasha ufacık çocukları katledince sıkıntı yok tabii.

Marley sapına kadar haklı. Kimse bu saatten sonra o eziklerin altında yaşamaz. Kendilerini dört duvarın arasına kapatınca yaptınları zulüm yok sayılmıyor.

Cık cık cık.

Marley ezelden beri eldialıların düşmanı değil miydi? Adamlar taaaa ymir zamanında roma orduları gibi giyinip silah üstünlükleri varken eldialılar ile savaşıyorlar ve suçlu olmuyorlar ama eldialıların eline güç geçince mi mazlum oluyorlar?

Marley'e bak sen? Full kamolu dğzenli bir ordu kurup eldia üzerine yürümüş, karşıda başıbozuk haydut sürüsü var. Üstelik baldırları çıplak. Ymir olmasa dümdüz olup yok edilecekler!!! Adamlar kendilerini korumuşlar ve haklı olarak güçlünün adaleti uygulanmış. Bunun için Eldiayı suçlayamazsın.

Eeee sonra ne oldu? Marley devlerin gücünü ele geçirip soykırım yapmadı mı? O ne olacak? Mid-East ittifakı da bu sefer Marley'e kin gütmeyecek mi? Tipik kısırdöngü. Peh peh peh.

Heil Eldia, Heil ymir, Heil eren.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık