Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Tamam işte bende onu diyorum croco ozamanlar 22 yaşında oluyor yine çok fark var :) . Neyse hocam teorin tutar inşallah teori yazanlara hep saygım vardır çünkü forumda teori yazan az oluyor genellikle güç tartışmaları dönüyor. Sen baya gönül verenlerdensin bu teorilere :respect:sadece croco biraz yaşlı olduğu için yaş konusuna takıldım. Devamını bekliyorum teorilerin :good:
@Sir Crocodile cevap vermeni beklerdim :( yinede seviyorum seni.

Reveire'de kırmızı pong. var.Hükümetin Doff'den korkma sebebi bu.

Bm'yi hükümet indirmeye gelip başarısız olacaklar.Ama asıl başarıları pong. kopyalarını almak olacak.Bu şu demek:Robin'in babası bir sebepten dolayı denizcilerin elinde.

Seri sonu kimse yonkuo olmayacak.Denizde sınırlar kalkmış olacak.

Kaido, Luffy'e yenilip onun safına geçenlerden biri olacak.

Gerisini yazmışsınız. :sapkali:

Kaido luffy lerin safına geçsin ben seriden soğumayı geçtim artık iğrene iğrene okurum.

Yonkolardan sadece shanks luffy ye destek olmalı hatta destek olmasın çoğu işi tayfa halletsin istiyorum. Shanks kilit rol oynayacak bu kesin ama bakalım nasıl.

Geleceğin WB si Katakuridir ikiside ailesini düşünür korsanlar kralı olmak gibi bir amaçları yoktur aileleri tarafından sevilirler ana karakterle ölümüne dövüşüp saygılarını kazanmışlardır big mom ölüp yerine yeni yonkou katakuri olacak.
geleceğin shikisi bence Blackbeard ikiside birbirine çok benziyor.
yine rayleigh = zoro birbirine benziyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık