Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Luffy vs Kaido
Zoro vs Shogun
Sanji vs Kaido 1. Komutan
Law vs Kaido 2. Komutan
Kid vs Kaido 3. Komutan

Sol taraftakiler parçalayacaklar. 3 sene sonra görüşmek üzere.

Kaido luffy lerin safına geçsin ben seriden soğumayı geçtim artık iğrene iğrene okurum.

Yonkolardan sadece shanks luffy ye destek olmalı hatta destek olmasın çoğu işi tayfa halletsin istiyorum. Shanks kilit rol oynayacak bu kesin ama bakalım nasıl.
Keşke alıntılasaydın da görseydim ben de, havada kalacaktı az daha :D

Kaido sanılanın aksi bir karakter çıkacak bana göre, E.Oda'nın ters köşelerinden biri olarak bekliyorum onu.Kenpachi gibi de olabilir ama yenildikten sonra son savaşta geçeceğini hala düşünüyorum.

Doflamingo Reveire'de tutuluyor.Ya Dof Rebecca ile burada bir kırmızı poneg. olduğunu Luffy'e iletecek ya da Vivi ile Rebecca bir kopyasını gizliden çıkaracaklar ve Luffylere yollayacaklar.

Keşke alıntılasaydın da görseydim ben de, havada kalacaktı az daha :D

Kaido sanılanın aksi bir karakter çıkacak bana göre, E.Oda'nın ters köşelerinden biri olarak bekliyorum onu.Kenpachi gibi de olabilir ama yenildikten sonra son savaşta geçeceğini hala düşünüyorum.
Yonkoları hemen yenip harcanılcağını bende düşünmüyorum. Bildiğimiz kadarıyla luffy öldürmüyor ve bu yonkolar ölmek zorunda çünkü yenildikten sonra bile büyük tehdit oluştururlar o yüzden hepsinin sonu tahmin etmediğimiz veya tahmin edemediğimiz şekilde olacaktır :D

Zoro, Kral haki açacak. Geçmişinin işlendiği, kan bağının açıklandığı arcta olacak hem de. Büyük ihtimalle Wano.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık