Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Bu Whitebeardin cocugu oldugunu iddia eden Luffylere yardim edicek adi aklima gelmedi simdi anladiniz siz onu.

Chapter 826:
Chapter 838:
2 yerin betimlemeleri birbirine yakın. Arada sadece 12 bölüm var. Evlenenler Mihawk ve Perona olabilir. Ayrıca Shanks'ın arkasındaki "+" sembolü de ilginçtir ki sahnede yer almış.

Son düzenleme:
Neler söylemişim böyle be. Hepsi tutacak bekleyin ve görün! :a:

Crocodile Wb'nin öz oğlu.

Wb tıpkı Yasopp gibi gençken denize açılmış fakat o zaman karısının hamile olduğundan haberi yoktur. Crocodile doğduktan sonra Wb de yavaş yavaş ünlenmiş ve Crocodile küçükken annesi de ona bu kişinin babası olduğunu söylemiştir.

Öncesinde Dünya Hükümetinin yönettiği ülkelerden birinde yaşayan Crocodile, hükümet ile yaşanan olay sonucu ülke savaşa sürüklenmiş ve hemen sonrasında ise Devrimci ordusu ülkeyi kontrol altına almıştır. İvankov ve Dragon ile karşılaşmış olmaları bu yüzdendir. Ivankov ve Dragon Crocodile'ın evine girdikleri sırada bir çocuğun annesinin başında ağladığını görmüşlerdir.Dragon ve Ivankov masanın üstünde Wb'nin gençlik resmini görüp şaşırmış ve onun Wb'nin oğlu olduğunu anlamıştır. Crocodile tıpkı Ace gibi babasının WB olduğunu saklamış ve kendine bu ismi vermiştir.

Annesinin ölmesi sebebiyle Wb'ye büyük bir kin duymaktadır ve onu babası olarak görmemektedir. Çaylak olduğu zamanlarda ona ulaşmış ve onunla savaşmıştır. Yüzünde ki yarayı alıp, tek kolunu kaybettiği anda bayılacakken onun kendisinin babası olduğunu söylemiştir WB de o an olayı öğrenmiş ve oğlunun yaşamasını izin vermiştir.
Nasıl senaryo ama at fava bekle :)
Vegapunk da Kral hakisi var. Muhtemelen o da Roger ve Luffy gibi her şeyin sesini duyabiliyor ve bu sayede maddelere bile meyve yedirebiliyor.
Kaido'nun ilk iki adamından biri aynı Drake gibi dinazor meyvesinin başka bir türünü yemiş ve olacak savaşta Drake'in rakibi olacaktir.

Kısacası Dinazorlarin savaşını göreceğiz. Daha öncesinde de başka bir konuda söylemiştim ama burada da kalsin.

24 yıl önce Dragon'un hali bu şekilde.
Tamam işte bende onu diyorum croco ozamanlar 22 yaşında oluyor yine çok fark var :) . Neyse hocam teorin tutar inşallah teori yazanlara hep saygım vardır çünkü forumda teori yazan az oluyor genellikle güç tartışmaları dönüyor. Sen baya gönül verenlerdensin bu teorilere :respect:sadece croco biraz yaşlı olduğu için yaş konusuna takıldım. Devamını bekliyorum teorilerin :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık