Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Zoro ve Dof. Net. Karakterden soğumak demeyelim. Ama aşırı derecede aleyhinde sözler sarfetmeme neden oluyorlar fanları. Hele birde başka yönlerden de uyuşmuyorsak karakterden değil direk şahıstan soğuyorum.

Biz de cevap veriyoruz . Demek ki sen de abartıyorsun her şeye mingo yu sıkıştırarak..
Bak ben adamına göre yorum yaparım. Adam Dof fanı gelip her Croco konusuna atlayıp saçma sapan yorum atarsa bende ona göre cevap yazarım. Sen benim başka karaterlerin fanlarına yaptığımı gördün mü?
Çoğu kişi doğru düzgün cevap veriyor doğru düzgün tartışıyoruz sorun sizde yani.

Bir de @kadir t. bazı karakterlerin konulması bana acayip gereksiz geldi kardeşim.

Mesela Jinbe. Ben daha fanını görmedim. :D

Bir de Marco fanları olarak çok tatlıyız bence. :hıh:

Luffy fanı da olmama rağmen aynı şeyi diyemeyeceğim. :(

Forum için konuşacak olursak, gördüğüm kadarıyla Alpemis'den başka öyle aşırı fanı yok. Açıkçası 4 senedir anime manga forumlarında takılırım, hiç öyle aşırı Luffy fanlarına rastlamadım. Benim için One Piece'de, 1- Beyazsakal, 2- Luffy, 3- Dr. Hiluluk'dur. Luffy ise sözler verdiğim bir adamdır hiç birini tutamasam da. Yani ben bile yapmıyorsam... :D
Alpamis tek yeter zaten. :S Bir kaç tane daha var nadir giren. Marco fanlarından hardını görmedim. Bu yakıştırmayı Luffy için yapamıyorum. Ondan dedim. :/

Fanların saçmalıkları yüzünden karakter soğumak olmaz da bazen cidden sınırlar zorlanıyor. Bir ara Zoro'dan neredeyse soğuyacaktım, Doflamingo'dan ise soğumak üzereyim. :/

Anket boş kalmasın diye oy verdim, karakterlerden soğuma yok. :/
Keşke en itici fan grupları diye açsaydın anketi, o zaman daha rahat oy verirdim be. :(

En iticilikte Doffy ve Zoro fanları zirve için ölümüne kapışır.

Her yerde olduğu gibi manga aleminde de fanatikler var.Ama 3 5 kişi abarttı diye karakterden soğumam.Zaten site de fanı olduğu karakteri adam gibi savuna bilecek çok az kişi kaldı.Gerisi faso fiso.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık