Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Açıkçası.. hiçbiri :) Çok şükür fanlık sebebiyle karakterlerden soğumuyorum, yoksa seri çekilmez olurdu benim için.

Luffy, Zoro ve Sanji. Fanlarının yanında artık karakterlerde iyice itici gelmeye başladı. Tavırları, konuşmaları v.b.

Kesinlikle Dof. Bir ara çok sevdiğim Luffy'den de soğuyacak gibi oldum ve forumdaki tartışma konularının büyük bölümüne girmeyi bıraktım.

Son düzenleme:
Zoro fan dışında karakter olarakta değişti 2 yıl sonrası. Ama arada yine de parlayabiliyor bazen.
Mihawk aynı şekilde kendini beğenmişliği biraz sıkıntı veriyordu son kapak resmine kadar :D
Kendisini sevip fanını sevmediğim ise Teach'tir sanırım.

Herkes kendi grubuna oy verir, bi manası olmaz yahu. Düzgün fanlar dikkat çekmiyor, saçmalayanlar dikkat çekiyor. :/

Mesela Troysi bak. Tek başına 4 oy kazandırmış. :D
Lan ne konuşuyon sen o oyun atanlarının 2 tanesi zaten Croco hateri.
Sen çok iyi fansan buyur savun öyle dışarıdan boş beleş laf yapma.

Diğerleri ile zaten ben Crocodile konusunda tartışmaya girmedin doğru düzgün. Ne mantıkla oy attılar bilmiyorum.

Mihawk fanı oluşumu buradaki haterlara borçluyum.Haterların sevdirdiği karakterler konusu açılması yerinde olur.Onun dışında, fanların sevdikleri karakterleri abartmasından doğal bir şey yok benim için.Bu yüzden Zoro'muş Luffy'miş gözümde olduğundan farklı bir değere sahip olmuyor.Oyumu Mihawk'a vereyim bari de birinciliği alalım.

Birileri bir karakterin fanı ,gücünü abartiyor vb... Nedenlerden dolayı o karakterden sogumam.
Çünkü benim karakterlere bakış açım belli değişmez.

Ama muhabeti gereksiz açılan Sanji' i görmekten sıkıldım.
Koca Dressrosa arci her bölüm Sanji yok yine yazılır mı....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık