Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ana Düşmanlar vs. Koca Ana Korsanları

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    112
Shiryu'yu fazla abartıyorsunuz. Hadi şu anda görünmezlik meyvesi yediği için Magellandan da güçlü olsun. Cracker'le nasıl kıyaslıyorsunuz olacak iş değil. Şu görünmezlik meyvesi olmasa Zoro çok zorlanmaz bile. Sanki milyar berilik ödülü varmış gibi şişiriliyor. İmpel Down'un bu kadar mahkumlar için geçilmez olması Shiryuu ya da Magellan'dan dolayı değil. Okyanusun ortasında ve dibinde olması, Sıkı bir şekilde korunan ve gözcülerle denetlenen bir hapishane orası. Kairosekili kelepçelerle zaten meyve kullanıcılarının güçleri bastırılıyor. Hatta haki güçleri bile bastırılıyor. Cracker'le şimdiki Shiryuu baş edebilir ama Magellan baş edemez. Time skip öncesindeki Luffy bile bir yumrukla dizlerinin üstüne çökertti. Abartmayın şu adamı güzel bir meyve gücü olsa da götünü tutamayan cırcır olmuş adamı Cracker'le kıyaslamayın lütfen.
Yok artık. Sence Cracker>shiryu?

Üye silindi 1004

Katakuri hem Boss hemde Bm tayfasının 1.komutanı. İki tarafada koymak gerekliydi öyleyse ? :D

Jack'i Zou arc'ın boss u olarak görüyorum. Zunisha sayesinde kurtuldular yoksa Luffy ile kapışacaktı muhtemelen. İnu ve Neko'ya yaptıkları unutulmamalı, adeta bir boss havasındaydı.
Çok ezici olmamış mı? Bari Big Momlara, Big Mom'ı ekleseydin. Tamam Cracker'in orduları var ama yeterli gelir mi emin değilim?

MuzluYulafEzmesi

Lucci ve Crocodile'ın güncel halleri çok şey değiştirir . Bana patronlar yener gibi geldi .

Magellan ne seviye bilemiyoruz. Keza Moriah, Croco ve Enel ne seviye dönecekler o da meçhul. Bir Big Mom korsnaları diyorum bir bosslar.

Linlin anacığım , Smoothie ve Amande hatrına Big Mom korsanları diyorum.

Boss kategorisindeki karakterlerin hepsi ana karakter ile karşılaşmış ve çoğunluğu ana karakter tarafından yenilmiş karakterler, Jack hariç. Jack Zou arc'ın bossu olabilir belki lakin tayfa ile hiç karşılaşmadı. Konuyla pek alakası yok gerçi ama neyse.

Bence boss tarafı orta zorlukta alır.

Bosslar fazla güçlü geldi BM korsanlarına göre. Seride ilk iki numara meyve bana göre elektrik ve zehir meyveleri. Onla alakalı da olabilir. Dokunmak zarar veriyor ikisine de birinin 100milyon volt elektriği,birinin zehir gücünün ikinci aşaması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık