Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Sabo Arasındaki Fark

Sabo, Ace'e fark atmış mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Wb'yi kk yapmak isteyordu adam. Yattığı yerden mi yapacaktı bunu ?
Valla alabastada gezmeler veya teachi avlamacalar ne bilim hiç WB yi kk yapmak istiyormuşa benzemiyor. Hem diyelim hedefi bu yönde kk olmak istemeyen birini zorla mı kk yapacak bildiğim kadarıyla wb kk tahtında gözü yok.

Valla alabastada gezmeler veya teachi avlamacalar ne bilim hiç WB yi kk yapmak istiyormuşa benzemiyor. Hem diyelim hedefi bu yönde kk olmak istemeyen birini zorla mı kk yapacak bildiğim kadarıyla wb kk tahtında gözü yok.
Teach'i arama sebebi, tayfanın kuralı ve yakalama sorumluluğunun onda olması, kendi tümeninden olduğu için. Wb'nin isteği de önemli değil, güçlenmek için bir sebebi oluyor. Zira yatarak tümen komutanı olabileceğini de düşünmüyorum.

Şu açıklanan ödülden sonra ne desem bilemedim. Önce ödülü bir kenara koyacagim. Meyve gücü,kral hakisi ve Beyazsakal sebebiyle Ace; Dragon tarafından 10 yıl boyun egitilen ve devrim ordusunda faal gorev yapan Sabo ile eşit konumda imistir gibime geliyor. Hadi önde olsun desek de Sabo'nun 2 yıl sonraki meyveli halinin otturmesi lazım. Peki, o ödül ne olacak? Sabo 2 yıl boyunca depresyonda mıydı?

Teach'i arama sebebi, tayfanın kuralı ve yakalama sorumluluğunun onda olması, kendi tümeninden olduğu için. Wb'nin isteği de önemli değil, güçlenmek için bir sebebi oluyor. Zira yatarak tümen komutanı olabileceğini de düşünmüyorum.
Orası öyle tümen komutanı olmak kolay değil illaki belirli bir seviyeye gelmek lazım ama benim demek istediğim sabo güçlenmek zorunda elinde olan birşey değil bence devrimcilerin güçsüz olma gibi bir lüksü yok sonuçta rakipleri dünya hükümeti. Hem ace hedefine ulaşana kadar wb kalpten gider :) wb halini sende gördün. Neyse ölülerin arkasından konuşarak bir yere varamayız hadi iyi geceler :sapkali:

Orası öyle tümen komutanı olmak kolay değil illaki belirli bir seviyeye gelmek lazım ama benim demek istediğim sabo güçlenmek zorunda elinde olan birşey değil bence devrimcilerin güçsüz olma gibi bir lüksü yok sonuçta rakipleri dünya hükümeti. Hem ace hedefine ulaşana kadar wb kalpten gider :) wb halini sende gördün. Neyse ölülerin arkasından konuşarak bir yere varamayız hadi iyi geceler :sapkali:
İyi geceler.:sapkali:

One piece ace novelinin 3. Sayisina gore ace shichibukai'lik teklifini reddettiginde silahlanma hakisini yeni ogrenmis. Sandman diye bi adam var noveli ceviren onun twitterinda gordum. Ilk kullandigi zaman tahminen acenin korsanliktaki ilk yili,wb gemisine daha binmemis hali. Luffy 2 yilda o kadar haki kasabiliyosa marcolarin yanindaki ace'nin hatri sayilir bi haki gucu vardir. Bu novelde de odanin katkisi varmis filler degil yani. Sabo o kadar egitim gormus olabilir fakat one piecede potansiyel cok daha onemli. 2 yil onceki ace>>2 yil onceki merasiz sabo. Adam dai enkaiye dragon claw atsa nolur saboyu cok abartiyosunuz

Sabo Dragon tarafindan kurtarildiginda egitime ne zaman basladi bilmiyoruz.

Sabo 2 yıl önce Ace'te güçsüz de olabilir denkte. Çünkü bu adam sürekli Dragon ve ekibinin eğitimine maruz kalmış olabilir. Eğer öyleyse Ace ile 2 yıl önce denktir en iyi ihtimal.

Ancak mera mera ile Sabo bence kesinlikle daha güçlü.

Hatta Sabo şuan Ace'in yaşasaydı olacağı şeye tekabül ediyor. Ace'in dış görünüşünü değiştirip Sabo diye sürdü piyasaya...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık