Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Sabo Arasındaki Fark

Sabo, Ace'e fark atmış mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Sabo Burgess'i çok çok kolay aldı.
Ace geldiğinde tayfasını tehlikeden uzak tutan Bb vardı.

Luffy alıp Sanjiye yedirecekti meyveyi. Sarıların Sabo yeterince güçlü zaten. Bizim tayfadaki sarı ise hiçbir ise yaramıyor. Mera mera yese adam olurdu belki. :(
Kardeşlik bağı açısından Sabo'nun yemesi daha iyi olurdu bence. Onun dışında da Sanji Meyve olmadan güçlensin isterim açıkçası. Zoro'nun çok gerisinde kaldı. Nami'ye bir meyve yakışır ama o da Ateş değil. Ben Luffy bir Mucize gösterip ikinciyi yiyecek diye düşünüyordum. Ama Sabo'nun yemesi de yerinde bence.

Luffy ikinci meyveyi yesin ölsün Dof KK olsun falan bu mu derdin : (
K.K. olmak Lufy'nin hakkı olsun. Ace öldü zaten. Dof'un bu tarz basit şeylerde gözü yok.
Meyveyi Sabo yemeyecekti de kim yiyecekti? Doflamingo da çok akıllı değilmiş ki gerçeğini koymuş oraya.
Dof için o meyveler çerez parası sayılır. Ortada Sabo gerçeği var. Meyve olmasa belki Lufy'nin karşısına 2-3 sene çıkmayacaktı. Dof aile konusunda Ace ile Lufy ile yarışır, Sabo ustası gibi sınıfta kalmış birisi. Güç olarak hala bir Ace edeceğini sanmıyorum. Ace 2 sene daha yaşasa amiral falan dinlemezdi.

Verseydi de yemezdi büyük ihtimalle. Yüzmekten vazgeçeceğini sanmıyorum.
Kaptanlık yapıp yedirecekti işte, kardeşim ya mera merayı ye ya da yollarımizı ayıralım arkanizi toplamaktan yoruldum hımına diyecekti. :( Bak Kaidoya meyvelilerden 500 kişilik ordu kurmuş, BM germayı istiyor, BB adam harcayıp meyve topluyor devrimcilerin adasını basıp silahlara çoküyor bizimkiler de ağlıyor yeterince güçlü değiliz diye. :(

Sabo mera mera yı ne yapsın içindeki ateş her tarafına vurmuş adamın, valla o ateş magu magu nomiyi bile yakar .
O işin hikaye kısmı, Sanjiye newkamayı hatırlatınca hell memory diye bir yerinden ateş çikarıp wadatsumiyi yakıyordu ama aradan 300 bölüm gećti bir daha boyle bir olayını göremedik. :(

K.K. olmak Lufy'nin hakkı olsun. Ace öldü zaten. Dof'un bu tarz basit şeylerde gözü yok.

Dof için o meyveler çerez parası sayılır. Ortada Sabo gerçeği var. Meyve olmasa belki Lufy'nin karşısına 2-3 sene çıkmayacaktı. Dof aile konusunda Ace ile Lufy ile yarışır, Sabo ustası gibi sınıfta kalmış birisi. Güç olarak hala bir Ace edeceğini sanmıyorum. Ace 2 sene daha yaşasa amiral falan dinlemezdi.
Parasında değilim gerçeğini koyması bana tuhaf geldi. Ustasını doğru düzgün gördük de mi yorum yapıyoruz. Toplasan 5 kere görmedik adamı.

Devrimci Sabo'dan ve KK Luffy'den başka ne önemli işi olabilir. Dönüp olacağı şey Croco gibi Luffy'e yardım etmek olacak. : ))

Ailesinin kendisine verdiği değerden çok daha fazla Dof'un ailesine verdiği değer var bu bir gerçek. Ama aile kavramını baya bir geç öğrenmiş : ))
Ace öldükten sonra Luffy kayıptı ve Amazon Lily'deydi. Ama bir şekilde yaşadığını tahmin ediyordu Robinden dolayı. Bununla birlikte Sabo Meyve ya da Luffy için orada değildi hatırladığım kadarıyla. Gelmişken arada çıkardı. Ama aynı adada karşılaşmasalardı Luffy'nin karşısına bir an önce çıkmaya çalışır mıydı bilmiyorum. Bana da çıkmazdı gibi geliyor devrim aşkıyla : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık