Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Sabo Arasındaki Fark

Sabo, Ace'e fark atmış mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Sabo Dragon tarafindan kurtarildiginda egitime ne zaman basladi bilmiyoruz.

Sabo 2 yıl önce Ace'te güçsüz de olabilir denkte. Çünkü bu adam sürekli Dragon ve ekibinin eğitimine maruz kalmış olabilir. Eğer öyleyse Ace ile 2 yıl önce denktir en iyi ihtimal.

Ancak mera mera ile Sabo bence kesinlikle daha güçlü.

Hatta Sabo şuan Ace'in yaşasaydı olacağı şeye tekabül ediyor. Ace'in dış görünüşünü değiştirip Sabo diye sürdü piyasaya...
Yani kisacasi boyle

Sabo Dragon'un yanındayken Ace ve Luffy ile beraberken olduğu kadar güçlenme motivasyonuna sahip miydi acaba. Bu motivasyona göre şekillenecek bi cevap benim için. Ayrıca Dragon'dan eğitim gördüğü kesin mi, benim hatırımda kalmamış nedense.

Edit: Galiba SBS de açıklanmış Sabo'nun ustası Dragon'muş. Hmm.

Son düzenleme:
Sabo mera mera yemeden devirmcilerin sağ kolu olacak seviyeye gelmişti. Ayrıca özellikle silahlanma hakisinde temellerinin çok sağlam olduğu izlenimi uyandırmıştı. Şimdi üstüne mera mera yedi ve son gördüğümüzde de meyvesinde ustalaşmak için antrenman yapıyordu. Bence Sabo çoktan Ace'i geçmişti. Güç farkı için Aşırı fazlayı seçesim var ama yonkou tayfasında komutan olan adama ayıp olmasın diye "fark atmıştır" ve "fazla olmasa da evet" diyeceğim.

Ace meyvesini kullanmayı teach ile dövüşürken öğrendi o sırada sabo kairoseki kullanıyordu aradaki fark belli sabo farkla önde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık