Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Sabo Arasındaki Fark

Sabo, Ace'e fark atmış mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Roger'ın çocuğunu öldürmek için 1 sene içinde doğan bütün çocukları öldürdüler, kesin etkilememiştir :D Belki de Ace senin sandığın kadar güçlü değildir ve doldurma ödülü 550 milyondur? Ha tabii, böyle bir ihtimal yok senin için iks de
Kuzan'ı durduran Jinbei ile 5 gün dövüşen Shanks'in güçlü dediği adam için yok evet. :) 550 milyon yeni dünya için normal bir ödül özellikle tümen komutanı olduğu düşünülürse.Niye şişirme oluyor akainu öldürdü diye mi ?:gamyon:

Kuzan'ı durduran Jinbei ile 5 gün dövüşen Shanks'in güçlü dediği adam için yok evet. :) 550 milyon yeni dünya için normal bir ödül özellikle tümen komutanı olduğu düşünülürse.Niye şişirme oluyor akainu öldürdü diye mi ?:gamyon:
Valla Mera merayı kontrol edebilen bir çöpte kuzanı gayet durdurabilir. Bu bir kıstas değil. Birbirini karşılayabilen meyveler. Zira göğüs göğüse bir savaş olmadı.

Bana göre Ace ve Sabo güç anlamında 2y önce eşittiler.

Çocukken Ace çok az farkla öndeydi. Gelişen olaylar sebiyle Sabo farkla öne geçmiştir. Mera Mera sonrası Sabo'dan daha fazla olan potansiyelinin de etkisiyle Sabo'yu yakalamıştır. Ancak geçmeye fırsat bulmadan aramızdan göç etmiştir : )
Meyve'yi yiyen Sabo'da tekrar geçmiştir. Ancak bu fark öyle dağlar taşlar kadar mıdır soru işareti. Ancak yaşasaydı Ace meyvesiz Sabo'yu çoktan geçmiş olurdu. Sanırım düşüncelerime en uygunu 2. ve 5. şık

Jinbe'nin Şibukailiği bıraktıktan sonraki ödülü kaç(Hani şu devleti sırtından vuran, Kocana'nın altına giren Jinbe)? 400 milyon değil de benim mi haberim yok?

Valla Mera merayı kontrol edebilen bir çöpte kuzanı gayet durdurabilir. Bu bir kıstas değil. Birbirini karşılayabilen meyveler. Zira göğüs göğüse bir savaş olmadı.
İşte burası herkesin yanıldığı nokta.Çarpışmadan sonra Vista konuşuyor.Tabii yapacak o 2.tümen komutanı diye övünüyor.Onda ateş meyvesi var bir zahmet durdursun canım bende yapardım ne var bunda demiyor ? :)

Jinbe'nin Şibukailiği bıraktıktan sonraki ödülü kaç(Hani şu devleti sırtından vuran, Kocana'nın altına giren Jinbe)? 400 milyon değil de benim mi haberim yok?
400 milyondan fazla ama net sayı belirsiz.Jinbei konusu eski olay Ace genç adam beyazsakal tayfasına girdikten sonra muhtemelen üzerine koyup onu çoktan geride bırakmıştır.

İşte burası herkesin yanıldığı nokta.Çarpışmadan sonra Vista konuşuyor.Tabii yapacak o 2.tümen komutanı diye övünüyor.Onda ateş meyvesi var bir zahmet durdursun canım bende yapardım ne var bunda demiyor ? :)

400 milyondan fazla ama net sayı belirsiz.Jinbei konusu eski olay Ace genç adam beyazsakal tayfasına girdikten sonra muhtemelen üzerine koyup onu çoktan geride bırakmıştır.
Sence 2. yi deme ihtimali ne yapma şimdi :/

Birinin ödülü iki yıl önceki seride yani @Jason'un(Onepiece-Twopiece) deyimiyle Onepiece'de açıklanırken diğerinin ödülü iki yıl sonraki seride yani Twopiece'de açıklandı. İki seri arasındaki ödül farkını gözünün önüne getirirsen biri kendi zamanında açıklanan en büyük ödüle sahipken diğeri poşete sahip :artiz:
Tamam. :artiz:

Acein arkası sağlamdı o yüzden korkacağı birşey yoktu arkasında beyazsakal ve elinde güçlü bir logia + ego o yuzden fazla güçlenmesi gerekmedi. Denizciler tarafından yakalanması egosuna borçlu sonuçta rakibini hafife alıp kaybetti.

Saboya gelirsek devrimciysen güçlenmek zorundasın yoksa fazla iş yapamassın ve devrimcilerin bir hedefi olduğunu düşünürsek bu hedef için güçlenmek zorunda. Ayrıca sabo veletken dragonun yanına geçmiş birisi yani eğitimi sağlam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık