Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Haki

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
Bazı yorumlar epey iyiymiş.
Bence de Ace'te 3 tip haki var hatta en az pekoms kadar sadece mangaka hakiyi sonradan anlatmak için o zaman açıklamadı yada kullandırtmadı.
Haklı adam. Pekoms kadar olabilir.
Ace de 3 tip de çıkacaktır, Lufy ve Dofy gibi. K.haki zayıf b.haki normal ve işte standart h.haki çıkar.
Selim’in gördüğüm en iyi yorumu.
Haki yoktur, varsa da Haki bile pişmandır o kadar karakter içinde buna denk geldiğine.
Enfes bi yorum.

Ace, Logiasina güvenen kibirli bir karakterdi ve bu yönünü her yerde açıkça belli ediyordu. Smoker karşisında da ben ateş adamım diyordu, BB karşisında da. Nihayetinde bu kibri onu önce yakalattı ve nihayetinde öldürdü zaten.

Ace haki kullanamıyordu, kullansa Smokerı yenerdi, ama yenemedi, nötrüz biz deyip gećti. Hakinin hićbir türünü kullanırken gösterilmedi Ace. Yalnızca bir kere HHaki kullandı lakin bilinçsizce kullandığı için farkında olmadı. Akabinde logia yediği ve fiziken de güçlü bir karakter olduğu için oturup haki kasmaya ihtiyaç duymamıştır.
Savcımın karşısına ara ara çıkacak olan yorumudur. İyi malzeme vermiş. :)

Ace'de haki olmadığını bir Smoker ile konuştuğu şeyler yüzünden düşünürdüm. Senin gücün benim gücüm muhabbeti vardı ya.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık