Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Ace ve Haki ..?

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda straw-hat tarafından 18 Kas 2014 tarihinde açılan konu

?

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

Bu anket 14 Eyl 2017 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet

83.8%
  2. Hayır

16.3%
  1. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,829
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Bu konuyu açmamın sebebi bir algı yoklaması yapmak, sadece gelen cevapları görmek istiyorum (tabi arada gelen cevaplara göre yorumda yaparız orası ayrı)

Soru şu: Ace'te haki olmadığını iddia eden arkadaşların hepsi Smoker ile olan muhabbetten yola çıkarak mı bunu savunuyorlar yoksa başka bir dayanak noktaları var mı (varsa mangadan kesitler eşliğinde bekliyorum)..?

Malum Smoker sahnesi -> Ace "bizim güçlerimiz arasındaki bir karşılaşmadan sonuç çıkmaz" diyor;
    http://bato.to/read/_/154455/one-piece_v18_ch158_by_nitoryu/19

Ayrıca belirtmekte fayda görüyorum ki, mangada Ace ile Smoker'ın savaştığına dair hiçbir belirti yok,

Konu sizindir..

Son düzenleme: 30 Ara 2016
  2. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,287
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Smoker bir örnekte olsa bir adam kaç kere görünmesine rağmen 1 kere haki kullanmadı ise ben onda olmadığını varsayarım.

3. Kompositör (Üye)
    Mesaj Sayısı 7,677
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Kendi fikrim 8 yaşında kral haki uyandıran adamda 3 hakide vardır.

Bize gösterilen 2y sonrası OP , 2 y öncesinden farklı işliyor adam birşeyleri sonradan çaktı.

4. Unknown Üye

Unknown (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,846
    Üyelik Tarihi13 Haz 2013
    +1

5. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,156
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    3 hakiye de hakim olduğuna kesinlikle eminim.Aynı zamanda ileride Oda'nın bu konuya değineceğine de eminim.

6. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 16,374
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Bana 8 yaş muhabbeti vanayı açmak gibi geliyor.Kral haki ortaya çıktığı zaman artık su akmaya başlıyor.Diğer iki hakide onla tamamen bağlantılı olmalı aksi takdirde saçma olur bana göre.Kral haki çarpışması diyor kıvılcımlar çıkartıyor ama vücüduna hiç etkisi yok.Saçma gözüküyor.

7. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,829
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Kaç kere göründü marineford savaşına kadar, cevap: 3 (smoker, teach, flasback jinbei+wb), gerçekten baya bi görünmüş..

8. Mesaj Sayısı 3,094
    Üyelik Tarihi4 Ağu 2014
    E.Oda zaten haki konusunda büyük buglar yapan biri.
    Gidip Ace'te haki vardı ama çizmedim dese daha fazla dibe batamaz zaten,yani Ace'te muhtemelen Haki var :/

9. Shuusui Kuzan

Shuusui (Kuzan)
    Mesaj Sayısı 865
    Üyelik Tarihi6 Mar 2014
    Luffy ilk kral haki kullandığında diğer iki hakiyi kullanabiliyor muydu? 8 yaşında ace'nin kral haki kullanmasının sebebi de odur. Bilmiyor adam işte.

10. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,287
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    MW'de de kullanmadı bence yeterince fırsat vardı. Özellikle Teach ve Smoker karşısında meyvesi işlevsiz iken kullanmadı. Var ise niye kullanmadı. Hele Teachte meyvesi sürekli kapanır iken hala meyve ile tutunmaya çalışıyor idi. Hakisi olsa idi yumruk falan denerdi diye düşünüyorum. Ace seri boyunca meyve odaklı bir karakter olarak göründü.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık