Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Ace ve Haki ..?

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda straw-hat tarafından 18 Kas 2014 tarihinde açılan konu

?

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

Bu anket 14 Eyl 2017 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet

83.8%
  2. Hayır

16.3%
  1. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,829
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Güzel bir örnek ama k.haki'si olan kişiler bile böyle boş yakalanabilir yada sezgileri çok üst düzeyde değildir,

misal: http://mangafox.me/manga/one_piece/v72/c720/14.html şu sahneye bakarak Luffy'de k.haki yoktur diyemiyorsak aynısı o sahne içinde geçerli, yada Enel'in Luffy'den tekme yediği kısımda şaşırması da buna güzel bir örnek..

2. Teach Zehahaha.

Teach (Zehahaha.)
    Mesaj Sayısı 2,223
    Üyelik Tarihi30 Mar 2014
    Rebecca da haki varda ace de yok öylemi :/

3. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 16,883
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Yanlış bir düşünce de karasakal haki kullanmıyor meselesi.Onun eli armut topluyor sanki.Belki de hakisi baskın çıktı.Adam hakin güçlenmiş diye yorum yapıyor ama düz yumruk vuruyor öyle mi ? Beni buna kimse inandıramaz.Hele meyve yokken sırf tırmıkla tümen komutanı olabileceğine kimse inandıramaz.

Adam çekim gücü mü diye şoka giriyor.Tabii şaşıracak böyle bir yeteneği birisi elini kaldırsa bile kim bekler.Üstelik k.haki kişinin bedenine doğrudan hamle yapıldığında hissedilen bir yetenek değil mi ki.Bedene yaklaştıkça hissediyorsun benim anladığım,2 metre ötedeki adam birazdan alkış tutacak falan diye geleceği tahmin eden bir yetenek değil herhalde k.haki.

4. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,829
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Hakisi olan herkes her saldırıyı engelliyor mu yani..?

hem madem oradan örnek vermişsin birkaç sayfa daha ilerleyip şurayıda okusydın keşke, bak Auger ne demiş: http://www.v-teamoku.com/One_Piece/441/14

5. Unknown Üye

Unknown (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,846
    Üyelik Tarihi13 Haz 2013
    Kesinlikle katılıyorum. Eğer hakisi olsa uğraşmaz dalardı direk.

6. hsynrknz Üye

hsynrknz (Üye)
    Mesaj Sayısı 409
    Üyelik Tarihi20 Mar 2013
    kuja korsanlarının hepsi biliyordu ama luffy den güçlü olan kaç kişi vardı içlerinde en basitinden marigold ile sandersonia onlar biliyordu luffy bilmiyordu bilmek yeterli olmadı yani bilen bilmeyenden güçlüdür diye bir çıkarım yapamıyoruz. Ace haki bilmiyordu demiyorum bu arada mangaka oralarda sıvadığını düşündüğüm için çok fazla irdelemiyorum hikaye gereği ilerletti ace öldürtdü falan.

7. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,562
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Teach ne zaman tümen komutanı olmuş ki zaten? Teachtede haki olmayabilir. 2 yıl öncesinde k.haki olması beni baya şaşırtır çünkü andaval gibi saldırıları yiyip duruyor. B.haki ihtiyacı zaten yok o konuya birşey diyemiyeceğim. (logialara falan zaten vurabildiği için)

8. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,569
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    K. Hakisi yoksa nasıl hakin seviyen yükselmiş diyor. Neyle seziyor?

9. Raijin Üye

Raijin (Üye)
    Mesaj Sayısı 832
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2013
    Ace kesin biliyordur diye düşünüyorum. Zaten 2y önce neredeyse haki kullanan yoktu. Mf savaşında bile doğru düzgün bir haki görmedik.Ace'in şanssızlığı mangaka hakiyi tam oturtamadan ölmesi oldu.

10. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 19,396
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Luffy düşmanca bir durumda olmadığından, gücünü kullanmıyor olabilir. Ki savaşta ne kadar etkili kullandığını görmüştük.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık