Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Haki

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
Mihawk hakkında konuşulurken ''gösterilene kadar hakisi yoktur'' diye ele alınırken, Ace için ''rebecca'da olan haki ace'te niye olmasın'' savunması..

Silver D Wolf

Hakisi olan herkes göğsüyle magma durdurabilir mi diyorsun yani.? yada beyazsakal suratının yarısını neden verdi ki, haki ile engelleseydi madem..
Hakisi olsa o saldırıyı yumruğu ile durdurmayı denerdi belki ama yapmadı. Beyazsakal konusu ayrı bisey bunla aynı degil ortam ve koşullar farklı

Bir tek şu 8 yaşında kral haki kullanırken hatırlıyorum, onun harici hakili hatırlamıyorum, onu da bilinçli yapmadı ve daha sonrada üzerinde çalışmışada benzemiyor luffy gibi, çünkü bir daha göremedik kenfisinden haki esintileri.

Hakisi olsa o saldırıyı yumruğu ile durdurmayı denerdi belki ama yapmadı. Beyazsakal konusu ayrı bisey bunla aynı degil ortam ve koşullar farklı
Zaten eliyle yetişecek pozisyonda olsa direkt göğsünü koymazdı ortaya Jinbei gibi girerdi, demek ki anca o şekilde araya yetişebilmiş, ayrıca wb ile koşullar farklı değil ikisi de dengesiz anında magmaya yakalanıyor..

Vardır bir şekil h.haki sahibi, Tümen komutanı, D. , Roger'ın oğlu yani olması lazım gibi...

Hakisi illaki vardır ama kral hakisinin olduğunu sanmıyorum rahmetli yaşasaydı belki ileriki zamanlarda uyandıracaktı..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık