Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

A Takımı vs. B Takımı

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    49
Croco Lucci ve Vergo dışındakiler çer çöp Lawın 2 dakikasını almaz.
Croco sanırım tek g4e mefta olur.
Lawda Vergoyu tekler.
Luccide rahat bir şekilde düşer yine ne yazık ki.

Lucci ienies Lobbydeki hali dedim ama şu an değiştirip Lucci iki yıl önceki hali desem geç olur gibi:(
Yok ben seni anladım ama hani Lucci'yi güncel mangada gördük üstüne filmde Sabo ile takıştı. Görmediğimiz biri 2 sene önceki haliyle kabul etsek daha güzel olurdu. Şimdi ben kafadan Lucci'ye önemli rol biçiyorum.
2 sene önceki Lucci şimdiki dengeye göre zayıf kalıyor ama şimdiki Lucci de çok güçlü. Sen bence Lucci'ye bir ayar çek.

Croco bence her türlü Law ile kafa kafaya gider. G4 Luffy'yi bile zamana oynayıp tutabilir.

İyi ki Luffy ve Dof'u yan yana yapmamışsın.

2 yıl önce onları hepsini yenen Luffy PX'i zor yendi tayfasıyla. 2 yıl sonra o PX'e tek attı şuan hiç kimseye hasar vuramayan tekniğiyle.

Bu 2 yıl önceki karakterler Luffy'yi göremez bile. Doflamingo, Kraker bile Luffy saldırırken göremedi doğru düzgün. Bu adamlar bile Luffy'ye öyle kolay hasar veremedi.

Bir de yanında Luffy'ye denk sayılabilecek Law var.

Bak Luffy jet pistol ile Lucci'yi sarsıyordu. Üstüne haki öğrendi. Daha da güçlendi. En çöp adama tek atamıyor o teknikle.

2 yıl öncesi ile 2 yıl sonrası arasında çok fark var. Çok. Öyle böyle değil.
Karşı taraf birlik olursa belki hasar verebilirler bilemiyorum ki:( Usopp bile luffy'nin gücünü bildiğinde bir şeyler yapabilyordu. Mesela Luffy Arlonga saldırıken Croco ve mr 3 bloklayabilirler. Yada bloklayamazlar. Dediğim gibi bende kararsızım:(

Yok ben seni anladım ama hani Lucci'yi güncel mangada gördük üstüne filmde Sabo ile takıştı. Görmediğimiz biri 2 sene önceki haliyle kabul etsek daha güzel olurdu. Şimdi ben kafadan Lucci'ye önemli rol biçiyorum.
2 sene önceki Lucci şimdiki dengeye göre zayıf kalıyor ama şimdiki Lucci de çok güçlü. Sen bence Lucci'ye bir ayar çek.

Croco bence her türlü Law ile kafa kafaya gider. G4 Luffy'yi bile zamana oynayıp tutabilir.

İyi ki Luffy ve Dof'u yan yana yapmamışsın.
Dof Arlongu falan Parazitle kontrol edip karşı takımı birbirine düşürebilir diye düşündüm. Tek atmaya çok elverişli bir meyvesi var. Birde Luffy G4 ile dalarsa çok rahat alırlar. Bu arada bence Konuya daha fazla dokunmasam iyi olacak çünkü üstünden biraz tartışıldı.

Lucci şimdi denizcilerin süpernovası gibi bir şey. Potansiyel olarak aşağı yukarı fazla farkı yok novalardan belki daha geridedir bilemem. 2 yıl önce Luffy dışındaki her hangi bir novanın bence Lucciye karşı bir şansı yoktu. Şimdi belki Law alabilir belki Kid bilemeyeceğim. Fakat Luffy resmen çağ atlamış Lawla bile arasına ciddi mesafe koymuş şuan Lucciden çok daha üstündür. O yüzden maximum 5 dakika civarı dayanabilir Lucci ki listedeki en büyük tehlike o.
Vergo hakkında yazmak istemiyorum fazla zaten bu vs gerçekleşti ve çok kısa sürdü. Lawın hakisi bariz bir şekilde daha üstün 1 dakika bile dayanamaz.
Croco ise Dof gibi artık güçleneceği kadar güçlenmiş kendi potansiyelinin zirvesinde bir adam. Luffynin jet pistolü canını yakıyorsa şu hakili g4lü Luffy tek bile atmaz paramparça eder. Attığı yumruğun yarısından çoğu boşa gider.
Geri kalan çer çöp Lawın meyvesinin azizliğine uğrar. Tek atmak için mükemmel bir meyvesi var adamın. Vs çok aşırı kısa sürer bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık