Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

A Takımı vs. B Takımı

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    49
@Daredewill yalnız Lucci enies Lobbydeki haliyle. Yani Luffy ile o kadar rahat dövüşmez bence.
Pardon, hemen balıklama atladım. Not demişsin. Normalde okurdum ama Lucci yazınca günceldir diye düşündüm.

O zaman Lucci o potansiyeliyle Cp0'a bile yükselebilir deyim ve Luffy'yi tutar, yenemese de haki öğrenmiştir. Croco ile iyi kombine atak yaparlar.

Curiel, Pacifista, Arlong, Buggy iş yapmazlar. Galdino, Brulee, Lucci, Vergo ve Crocodile.. Yavaş karakterlerde değiller biri ikisi hariç. Law'ı kolay saf dışı bırakırlar. Takım olarak çalışırlarsa luffy'den geriye parça bile kalmaz.
@Mercury her iki takımda aktif olarak rol alacaktır diye not düş. Bazı arkadaşlar sanıyor ki bir grup mal gibi beklerken diğerleri saldıracak.
Tamam düzenliyorum:)

Pardon, hemen balıklama atladım. Not demişsin. Normalde okurdum ama Lucci yazınca günceldir diye düşündüm.

O zaman Lucci o potansiyeliyle Cp0'a bile yükselebilir deyim ve Luffy'yi tutar, yenemese de haki öğrenmiştir. Croco ile iyi kombine atak yaparlar.
Haki öğrenmiştir derken? O zamanki Lucci haki bilmiyordu ki. Yada ben seni yanlış anladım.

Doflamingo hasar veremiyor Luffy'ye. Çer çöp nasıl hasar verecek yahu? Hepsi 2.yıl önceki halleriyle.
Yanında bir de Law var.

Hem Law hem de Luffy. İkisi de tekte hepsini alır. Forum cidden şaka gibi şu aralar. :/

Tamam düzenliyorum:)

Haki öğrenmiştir derken? O zamanki Lucci haki bilmiyordu ki. Yada ben seni yanlış anladım.
Ya Lucci 2 yıl önceki halinin gelişmişi değil mi? Bu adam ölmedi ki? Zamanda asılı mı kalacak? Onuda ben potansiyeline göre geliştirdim. Direkt 2 sene önceki hali olursa Px'in biraz ötesi olur ve anlamsız olur.

Öyle desene. Law'ı çıkar daha dengeli olur o zaman.

Çer çöp bunlar ya. Luffy G4'e geçip bir tanesine 2.kez vurmaz.
Başta Luffy ve Dof vs all diye açacaktım konuyu sonra fazla güçlü olurlar diye düşünüp bu hale getirdim. Ben şu an kararsızım ama karşı takım hepsi birleşip saldırırlarsa şansları yok ta diyemiyorum. Mesela croco kum ile yakalar diğerleri saldırırsa şansları olabilir gibi. Ama Luffy kong Organ yaparsa ne olur bilemiyorum.

Ya Lucci 2 yıl önceki halinin gelişmişi değil mi? Bu adam ölmedi ki? Zamanda asılı mı kalacak? Onuda ben potansiyeline göre geliştirdim. Direkt 2 sene önceki hali olursa Px'in biraz ötesi olur ve anlamsız olur.
Lucci ienies Lobbydeki hali dedim ama şu an değiştirip Lucci iki yıl önceki hali desem geç olur gibi:(

Başta Luffy ve Dof vs all diye açacaktım konuyu sonra fazla güçlü olurlar diye düşünüp bu hale getirdim. Ben şu an kararsızım ama karşı takım hepsi birleşip saldırırlarsa şansları yok ta diyemiyorum. Mesela croco kum ile yakalar diğerleri saldırırsa şansları olabilir gibi. Ama Luffy kong Organ yaparsa ne olur bilemiyorum.
2 yıl önce onları hepsini yenen Luffy PX'i zor yendi tayfasıyla. 2 yıl sonra o PX'e tek attı şuan hiç kimseye hasar vuramayan tekniğiyle.

Bu 2 yıl önceki karakterler Luffy'yi göremez bile. Doflamingo, Kraker bile Luffy saldırırken göremedi doğru düzgün. Bu adamlar bile Luffy'ye öyle kolay hasar veremedi.

Bir de yanında Luffy'ye denk sayılabilecek Law var.

Bak Luffy jet pistol ile Lucci'yi sarsıyordu. Üstüne haki öğrendi. Daha da güçlendi. En çöp adama tek atamıyor o teknikle.

2 yıl öncesi ile 2 yıl sonrası arasında çok fark var. Çok. Öyle böyle değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık