Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride bi ölme fantazisi var... Bizim tayfa ile yolculuk yapan ölmek istiyor arkadaş. Lakin kimse ölmüyor... Jimbe 500 bölümdür ölecek şimdi de 9 kın eklendi. Bu ''Öleceğim yer burası'' muhabbeti hakkaten çok komik bi hal aldı. Pedro adamdır.
Pedro çakma Mülayim Sert idi, her yere dinamit lokumuyla gitmek nedir yahu. :)

Forumun en büyük sorunu karakterlere karşı kaşıntısı olan üyelerin mangada olanları görmezden gelmesi ya da işine göre çevirip durmasıdır. Artık forumda bu yüzden tartışma kalitesi yerlerde ve 5 dakika bile ayırıp tartışmaya değmiyor. Forumda millet kaşıntısı olan karakterlere laf atmak için tartışmalara girip yorum atıyor. Her çeşit fandan üye var bu grupta.

50 sayfada acaba kaç tane bölüm yorumu var ya da geleceğe yönelik güzel manga yorumları var?

Kanjuro, çöp Sanji'yi durdurmuş. Sanji'den bir şey olmazmış. Law, Dof'tan dayak yemiş bir daha asla Dof seviyesinde birini yenemezmiş. Zoro güçlü birine denk gelmemiş asla sağlam birini yenemezmiş. Kid arcta önemsizmiş.

Eskiden millet harbiden bölüm yorumlarının 50 sayfası varsa 50 sayfasını da okuyordu yav. Şimdi yorum yazdığın sayfanın bile yorumunu okumak o kadar gereksiz ki. Çünkü millet boş boş birbirine girmiş. Anlamsız tartışmalar. 1-2 kişinin yorumunu okumayıp geçerdin gerisi gayet güzel yorumlar içerirdi şimdi herkes kendini kaptırmış birbirine ya da karakterlere gömüyor. :D Doğru düzgün yorum yapan üye kalmadı.

Bazen tahminlerimi falan yazsam mı diye gaza geliyorum ama foruma girince 5 dakikada soğuyup çıkıyorum.
Balcı, plot armorcu tayfayı da katsaydın içine. Böyle eksik oldu fandaş.

O kadar kıskanmış ki kocaman gülümsemesinden gözleri görünmüyor : ))

Kid Luffy'le hala rakip olma çabasında bunda bir değişiklik yok. Ama kurgu gereği rakip olmaktan çıkacak artık Luffy ile kıyaslanmayacak bir karakter olacak muhtemelen. Law gibi.
Gözleri Chopper gibi çizmişler... :(

Bunda bir sıkıntı yok. Ama Luffy'e atar yapıp gittiği sıra Kid'i öyle böyle övmeyenler şimdi yan basıyor.
Yani mecbur Kid`i ne kadar karakterinden ödün vermeyen biri olarak çizmeye çalışsa da Luffy`le birlik olacak yonkou için. Ortada olan elemanlar belli. Ben de bu kadarını bekliyorum ama Kidden. Law`daki gibi Luffy`i fırtına koparacak kişi ilan etmesini beklemiyorum. Peşinden koşturacak olursa ayıp olur. En fazla rakip olarak saygı ve sempati duyabilir karakterine. Bunun için Kidi gömmeye gerek yok ama.

Üye silindi 1004

Law yancı olunca fanları bu kadar ağlamamıştı. Kid fanları fazla duygusala bağladı ya.

Jinbei"Tüm dünyada, yoldaşlarımın büyük zarar görmesine neden oldum" derken neyi kastediyor acaba? Balıkadam korsanları yakalandı mı acaba? Ama yakalansa böyle gülerek gelmezdi sanki gerçi Big Mom adada poneglyph karşılığı Balıkadam korsanlarını serbest bırakabilir.

Jinbei"Tüm dünyada, yoldaşlarımın büyük zarar görmesine neden oldum" derken neyi kastediyor acaba? Balıkadam korsanları yakalandı mı acaba? Ama yakalansa böyle gülerek gelmezdi sanki gerçi Big Mom adada poneglyph karşılığı Balıkadam korsanlarını serbest bırakabilir.
Ben nami ve arlong a yordum onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık