Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç farkı fazla, güçlenme oranı sıradan. Hala Sanji ile Zoro'nun ağzına bakıyor. Siz durun ben hallederim dediği mi var. Namş ne kadar güçlendiyse o kadar güçlenmiş, ya da Chopper.
Elbaf'a geldik artık. Ya Elbaf'ta değişir bu durum ya da hiç değişmez zaten. Ben değişmesinden yanayım. Yine troll olur Usopp. Gücü yetse bile Zoro ve Sanji kadar gözü kara da olmaz.

Ben Law'ı Sanji'nin de Zoro'nun da üstünde görüyorum zaten. Zoro ile baya yakındırlar ama. Yani Law'ın Vergo'yu kesmesi normal. Law'ın hakisi Vergo'yu aşmasa öyle kolayca kesemezdi diye düşünüyorum. Yoksa herkesi öyle kesebilecek olsa Law>All.

Sanji her şeye kurban ediliyor. Oda orada Vergo'nun sağlam vücuduna vurgu yapmak için Sanji'yi kullandı. Ama Sanji'nin Vergo'yu alacağını da gösterdi BENCE. Bacak çatlamış kaburga kırılmış bunlar önemsiz detaylar.
Sanji şamar oğlanı ama şunu söyleyebilirim. Oda önceki opening de sanji vs kizaru, zoro vs. fuji vermişti. İleride kizaru ile kapışması muhtemel, oda boşa vermiş olamaz buradan hareketle seviyesini az çok tahmin edebiliriz.

Enies lobby'den sonra tüm vs.leri çöp gibi. Nami bile bazı yerlerde daha sıkı dövüştü. Oda eğer bir şamar da bu arc vuramazsa gerçek gücünü görebiliriz gibi.

Bu arc özellikle usop ve franky'den silah konusunda bir şeyler beklenebilir. Wano, silah açısından ileri olduğunu gösteriyor.

Aklıma gelmişken belirteyim. Bu sayı Zoro'nun 9 kın lideri olacağı tezini çürüttü mü acaba? Çünkü basbaya Kin'emon liderliğe gelmişe benziyor.

Sanji şamar oğlanı ama şunu söyleyebilirim. Oda önceki opening de sanji vs kizaru, zoro vs. fuji vermişti. İleride kizaru ile kapışması muhtemel, oda boşa vermiş olamaz buradan hareketle seviyesini az çok tahmin edebiliriz.

Enies lobby'den sonra tüm vs.leri çöp gibi. Nami bile bazı yerlerde daha sıkı dövüştü. Oda eğer bir şamar da bu arc vuramazsa gerçek gücünü görebiliriz gibi.

Bu arc özellikle usop ve franky'den silah konusunda bir şeyler beklenebilir. Wano, silah açısından ileri olduğunu gösteriyor.
Ben de bu arc hem Sanji'ye hem Zoro'ya adam akıllı bir dövüş çizmesini bekliyorum. Zoro'nun bile sınırını göremedik. Sanji için 2y'den sonra Franky'e çizilen gibi bir dövüş bile çizilmedi.

Ama Opening'i pek umursamıyorum ben açıkçası. Anime ile ne kadar ilgileniyor ki Oda Openingi ile ilgilensin. Anime'nin böyle girişimlerde bulunmasını da doğru bulmuyorum açıkçası. Ama seri sonu Zoro ve Sanji muhtemelen amiral ayarı olur. orası ayrı

Ben de bu arc hem Sanji'ye hem Zoro'ya adam akıllı bir dövüş çizmesini bekliyorum. Zoro'nun bile sınırını göremedik. Sanji için 2y'den sonra Franky'e çizilen gibi bir dövüş bile çizilmedi.

Ama Opening'i pek umursamıyorum ben açıkçası. Anime ile ne kadar ilgileniyor ki Oda Openingi ile ilgilensin. Anime'nin böyle girişimlerde bulunmasını da doğru bulmuyorum açıkçası. Ama seri sonu Zoro ve Sanji muhtemelen amiral ayarı olur. orası ayrı
:good:

Sanji gidipte buluttan ayar yese derim ki şamar oğlanı. Ama Nami'yi korumak için dönüyor. Ve sahe komik. Ciddi bir dövüş değil.

Ha eğer genel olarak seriden çıkarımınız buysa bölüm konusu ile alakasını çözemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık