Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence g4 açtığı ve 3lü saldırı yapmaları 1 gemiye çok saçma madem böyle bişey yapacaklar 3 gemi var herkes 1 gemiyi tek başına patlatsaydı...

Bence g4 açtığı ve 3lü saldırı yapmaları 1 gemiye çok saçma madem böyle bişey yapacaklar 3 gemi var herkes 1 gemiyi tek başına patlatsaydı...
Büyük ihtimal üçü de gaza geldi bir kaç ciddi saldırı yapmak istediler. Birbirlerine karşı da show yapıyorlar.:D Konuşmalarından ortaya çıkar zaten.

3 lü arasındaki klasik haline gelen atışma gene yaşanıyor yok ben dövecem siz durun ben dövecem falan bunlar seri sonuna kadar böyle olacak galiba hep aralarında bir rekabet olacak ilk başlarda hoşuma gidiyordu ama artık sıkmaya başladı hafiften klişeye dönüştü çünkü Law bile Luffy ile uyumlu devam ederken bu sahne de Kid gibi konuşmaya başladı.Üçü arasındaki bu rival muhabbeti hafif sıksa da Kid ve Law seriye büyük kalite katıyor ikisinin de olayların içinde olması güzelleştiriyor.Luffy'nin G4 e direk geçmesi bizi alıştırmak için artık her kafası bozulduğunda direk G4 başlayacak sonra da normale dönecek ayılıp bayılmayacak.

• Mevcut plan Kin e ait değildir.Beyin yok çünkü.Bizzat Yasue nin planıdır bence.Diğer ihtimalde Denjiro kendini sadece Kine göstermiştir.Ama Yasue daha anlamlı.
  • Yasue ne yaptı? Planın açığa çıkacağını tahmin etti.Ama hain ortaya çıkmadan hiçbir planın basarılı olmayacağını düşünmüş olmalı.Yem olarak yeni bir plan yaptı ve kendinim feda etti.Hem Orochi yi rezil etti kendi intikamını aldı hemde hainin varlığını Kinemon a kanıtladı.Eğer böyle oldu ise asıl mükemmel rol yapanın Kinemon olması ironik tabi ki."
Dün böyle yazmıştım ve aynı benim dediğim gibi çıkmış ama Kinemon ın mükemmel rol yapması olayı tam komediymiş :hhh: yanlış anlamadıysam.Rol yapmıyormuş kazma olduğundan olayı anlamamış :hhh: Denjiro önü övüyor.

• Mevcut plan Kin e ait değildir.Beyin yok çünkü.Bizzat Yasue nin planıdır bence.Diğer ihtimalde Denjiro kendini sadece Kine göstermiştir.Ama Yasue daha anlamlı.
  • Yasue ne yaptı? Planın açığa çıkacağını tahmin etti.Ama hain ortaya çıkmadan hiçbir planın basarılı olmayacağını düşünmüş olmalı.Yem olarak yeni bir plan yaptı ve kendinim feda etti.Hem Orochi yi rezil etti kendi intikamını aldı hemde hainin varlığını Kinemon a kanıtladı.Eğer böyle oldu ise asıl mükemmel rol yapanın Kinemon olması ironik tabi ki."
Dün böyle yazmıştım ve aynı benim dediğim gibi çıkmış ama Kinemon ın mükemmel rol yapması olayı tam komediymiş :hhh: yanlış anlamadıysam.Rol yapmıyormuş kazma olduğundan olayı anlamamış :hhh: Denjiro önü övüyor.
Kin'de akıl yok onu gördük daha önce :D :D

Lan niye bu kaptanlar saldırıyor? O kadar uçan sanji, slash atan zoro, nişancı usopp, cyborg franky varken. Hele zeusu kullansalar 3 gemi aynı anda gider zaten. Saçma olmuş.

Lan niye bu kaptanlar saldırıyor? O kadar uçan sanji, slash atan zoro, nişancı usopp, cyborg franky varken. Hele zeusu kullansalar 3 gemi aynı anda gider zaten. Saçma olmuş.
Onların bir kısmı muhtemelen zaten karada savaşıyor şu anda. Kaptanların öncü olması gerekiyor, liderlik böyle bir şey :D :D Adam savaşı özlemiş ellemeyin küçük enişteye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık