Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kağıt üstündeki rekabetlerden hoşlanmam. Hele ki Law. Sen kimsin lan ? Daha 2 arc önce "kusoooooo" naraları atıp Doffy'nin rugan ayakkabısı altında böcek gibi ezilmiyor muydun ? Puuuu Allah belanı senin :hıh: :fool:

Ahahaha kinemon efsane salak çıktı ama buda işe yaradı.

Sonradan değiştirilen şifreli kağıdı kinemon yanlış yorumladığı için kınlara sadece yanlış anlattı. Kınlarda bak kinemon işi biliyor sorgulamaya gerek yok gibi düşünüp o şekilde davrandı sonuç olarakda hain kanjuro yanlış yorumlanan planı orochiye anllattı.

İşin garip kısmı kinemon dışında herkes şifreli kağıdı doğru yorumladı ve bütün isyancı ordu doğru şekilde konumlandı. Bu yüzden 9 kın bir araya gelince kimseyi bulamadı demek.

Denjiro planın kinemon tarafından planladığını düşündüğü zaman kiemonun şok tepkisi ve bunu gizleyip evet diye çaktırmadan onaylaması efsaneydi.

uzun zamandır ilk defa bir spoiler dan bu kadar keyif aldım. :alkis:

Şöyle düşün. Şimdiden g4 açtıysa kaido ile vs.de neler görürüz. Law'ın meyve efsane power için çok versiyon koyabilir oda beklentim yüksek, kid'i bilmiyorum oda nasıl power verebilir?
Kılıç lanetinden beklentim var benim. Kitetsularla beraber aynı sınıf tek kılıç Kikoku olunca daha bir heyecan sarıyor. Oradan bir şeyler çıksa da görsek piuv piuv. :mincika::mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık