Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Offf gözlerim yaşlı şu anda okurken bile kötü oldum. :agla: Oden ciğerimizi yaktın ya bu nasıl bir yiğitliktir. Senin gibi yiğitleri ya saf olarak ya da deli olarak ananlar cesaretin ne demek olduğunu bilmiyorlar herhalde Wano halkı sana o dediği sözleri yuttu ama iş işten geçti artık giden geri gelmez.

Seride en sevdiğim 5 karakterin arasına adını altın harflerle yazdırdın ki dört tanesi serinin ana karakteri.

1) Shanks
2) Luffy
3) Zoro
4) Sanji
5) Oden

Gerçekten karakteri çok özgün, nev-i şahsına münhasır bir kişilik olarak gönlümü kazandın. Yaptığın şeylerin aptallık olarak anılması çok ilginç oysa sen aptal değil sadece safsın.

Saflığın aptallık olduğunu düşünenlerin olması da ayrı bir enteresan durum (hem Wano halkı için hem de KF tayfası için geçerli) seride gördüğümüz saf insanlar hep insanların kalbine dokunabilmişlerdir. Saflık aptallık değildir, aptallık gibi görünse de aslında cesarettir. Bunu bu seride çok defa gördük.

Shanks'ın kolunu Luffy için feda etmesi aptallık gibi görünsede Luffy'de büyük izi kaldı. Shanks Luffy için çok çok değerli biri. Bellemere'nin Nami ve Nojiko için kendini feda etmesi aptallık mıydı? Nami'de izi kaldı. Ya da Zeff'in, Sanji'yi kurtarmak için bacağını feda etmesi aptallık mı? Sanji'de izi kaldı. Ace'nin Luffy için hayatını feda etmesi aptallık mı? Luffy'de izi kaldı. Whitebeard'ın Ace için canını ortaya koyması aptallık mı? Zoro'nun, Luffy için Kuma'ya kendini feda ettirmesi aptallık mı? Rosinante'nin Law için yaptıkları aptallık mı? Oden'in yaptıkları hiçbir zaman aptallık değildir. O Kafir Kaido ve Orochi ikilisini adam sanıp inanması saf kalbinin yansımasıdır. Belki bir yerde kalpleri katı ve cani kişilikleri olsada sevdiklerine karşı saf bir sevgi besliyorlar bu yüzden size aptallık gibi görünse de sevgi böyle bir şey.

Seride en sevdiğim karakterler havalı görünme çabasında (Mihawk) olanlar değil, sevdikleri için dünyayı karşılarına alabilen karakterler gözümde değerlidir. Mihawk şekliyle karizmasıyla konuşulur anca, Oden ise ADAMLIĞI ile konuşulacak bu seride.

Umarım animede mangadakinden daha uzun ve daha güzel bir biçimde yansıtırlar ve Wano için yapılan anime bölümlerine özel bir ilgi alaka gösterilir. ODEN:sapkali:saygı ve sevgiyle anıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık