Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala mantığım almiyor. TOKİ Odenden kilıçlari teslim alırken neden Odeni geleceğe yollamadi da ölmesine göz yumdu .
Karakteri buna uygun değil. 20 koca yıl ''Zalim bir diktatör halkına kan ağlatıyor'' şeysini kabul edecek bir tip değil Oden. Ha ölünce de aynı şey oldu ama o ölmeyeceğini umuyordu sanırım.

Karakteri buna uygun değil. 20 koca yıl ''Zalim bir diktatör halkına kan ağlatıyor'' şeysini kabul edecek bir tip değil Oden. Ha ölünce de aynı şey oldu ama o ölmeyeceğini umuyordu sanırım.
20 yıl sonrasına demiyorum 10 gün sonrasına 20 gün belki 1 yıl yakın geleceğe niye yollamadı?

20 yıl sonrasına demiyorum 10 gün sonrasına 20 gün belki 1 yıl yakın geleceğe niye yollamadı?
İyi de gönderdiği zamanda da aynı komunda kalıyorlar diye hatırlıyorum. Mapusun yıkıldığı bir zaman yollamadığı sürece yine mapusta olacak. Oden'in kaybolduğunu öğrenen Kaido ve Oroçi ailesini kılıçtan geçirir zaten. Her türlü çıkmaza doğru gidiyor gibi.....

Sayının ismini gördükçe gülüyorum bu nasıl bir sayı ismi.Bu arada seri kaderci bir seri.Teach daha karanlık meyvesini yerken bu benim kaderimdi meyve beni seçti gibisinden konuşuyor.O yüzden seçilmiş kişilik muhabbetlerine alışsanız iyi olur serinin bir gerçeği bu.Geleceği görmekle alakalı değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık