Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şapkayı Luffy'nin sözlerinden sonra veriyor. Meyve ile alakası yok.
Yav şimdi sözleri de tam emin etmiştir vs denir de öyle olsun veya öyle oldu demiyorum. Sadece Oda biraz hikayeyi sığ sulara çekti aman ağzımızın tadı bozulmasın oda sıva bey diyorum işte.
Kaido: neneyi öldürdüm haberin olsun sonra eksiye düsmüyelim.

Oden: ic ses( ben nerdeyim bu fındık nerde be)
Oden dış ses: Güçlen be aslan parçası!
:(
Kehanet, seçilmiş kişi falan boş şeyler. Hiç sevmiyorum böyle şeyleri.
Esas sorun hikayede bunu çok fazla hissettirmek. Yoksa neredeyse her ana karakter seçilmiş muhabbetine maruz kalıyor zaten.

Yav şimdi sözleri de tam emin etmiştir vs denir de öyle olsun veya öyle oldu demiyorum. Sadece Oda biraz hikayeyi sığ sulara çekti aman ağzımızın tadı bozulmasın oda sıva bey diyorum işte.

Oden dış ses: Güçlen be aslan parçası!
:(

Esas sorun hikayede bunu çok fazla hissettirmek. Yoksa neredeyse her ana karakter seçilmiş muhabbetine maruz kalıyor zaten.
Yoo Berserk'te seçilmememiş kişi var :S Seçilmiş kişi şerefsizin önde gideni kötü karakter :S

Tokiden hiç bir şey öğrenemedik yalnız... İster misiniz 3 bölüm sonra bi Toki Fbsi? Bu kadın çok kritik Wanoyu özellikle arıyordu. ne oldu ne bitti çocuk doğurmak 3 at hırsızını geleceğe göndermek için mi geldi?
Bana bir şeyden haberi yokmuş gibi geldi. Belli olmaz belki oda ip ucu falan verir tam yollarken ama bir cacık çıkmaz gibi.

Silinmiş Üye

Tokiden hiç bir şey öğrenemedik yalnız... İster misiniz 3 bölüm sonra bi Toki Fbsi? Bu kadın çok kritik Wanoyu özellikle arıyordu. ne oldu ne bitti çocuk doğurmak 3 at hırsızını geleceğe göndermek için mi geldi?
Başka fbler gelmesin bi süre. :hıh: Bu kadının birden fazla zaman yolculuğu yaptığı biliniyor, birşeyler arıyor bana kalırsa. Bence en fazla savaş zamanı veya savaş bittikten sonra momo'nun bi kaç sayfalık fb sahnesinde görürüz. Birşey söylemeden gittiyse dediğin gibi çocuk doğurup 3 at hırsızını geleceğe göndermek için gelmiştir. :agla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık