Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de bu Joyboy gomu meyvesinin sahibiyse ve Shanks da bunu bildiği için Luffy’ye şapkayı verdiyse bu Odanın tüm op takipçilerine en büyük kazıklarından biri olur ve büyük sıvar.
Shanks boş bir meyveyi taşıyacak biri değil ama nasıl bulduğu muamma. Son adaya çıkmamıştı. Tayfa üyeleri de birşey söylememiş olabilir. Geçmişten bi haber belki. Roger'a benzerliğinden verdi şapkayı muhtemelen.

O değil de bu Joyboy gomu meyvesinin sahibiyse ve Shanks da bunu bildiği için Luffy’ye şapkayı verdiyse bu Odanın tüm op takipçilerine en büyük kazıklarından biri olur ve büyük sıvar.
Joy Boy ismi, Roger'in hazineyi görünce gülmesi ve adaya Laugh Tale demesi, D.'nin gülümsemekle bağdaştırılması ve alttaki Oda açıklaması. En saçma, en gülünç meyve. :gamyon:
R : ONE PIECE'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?

E.Oda : Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek. Bana her zaman etrafta saçmalama fırsatını veriyor. Benim yazmak istediğim manga bu.

Olası bir seçilmiş muhabbetinin lastik meyvesi üzerinden yürümesi diyorsun yani. Ama Roger'ın konuştuğu gibi bir çocuk muhabbeti falan filan yalan olur o zaman. Kader meyveyi bu çocuğun yemesini istemiş tarzı bir tesadüfler zinciri olur öyle. O kadar tesadüfi bir şey olmaz herhalde.

One Piece'in eski tadı kalmamış, sosyal medyada eski bölümlere denk gelince daha net hissettim bunu. Oda daha fazla batırmadan bitirse artık şu seriyi... Hani nerede kaldı o ''Büyük Macera''. Reenkarnasyon muhabbetlerine girme Oda, gözünü seveyim. Bu kadar batırdığın yeter seriyi, yap artık şu finali. 972 bölüm olmuş tayfayı tamamlayamadık daha.

Kaç bölümdür Oden'i okuyoruz, adamın ölümü hiç etkilemedi. Silüet ile geldi silüet ile gitti. Daha doğru düzgün bir kurgu ile sunsaydı keşke şu adamı.

Umarım son dövüşleri adam akıllı çizer de keyfimiz biraz olsun yerine gelir.

Gomu meyvesi sahibi olduğu için verse hemen verirdi şapkayı. Ama ayrılırken verdi.
Ben bağlarım şimdi mevzuyu da şom ağızlılık yapmayayım.
Joy Boy ismi, Roger'in hazineyi görünce gülmesi ve adaya Laugh Tale demesi, D.'nin gülümsemekle bağdaştırılması ve alttaki Oda açıklaması. En saçma, en gülünç meyve. :gamyon:
Sen de isteme bunu bak, Zoro da yancısının reenkarnasyonu olur görürsün dünü bugünü!
Olası bir seçilmiş muhabbetinin lastik meyvesi üzerinden yürümesi diyorsun yani. Ama Roger'ın konuştuğu gibi bir çocuk muhabbeti falan filan yalan olur o zaman. Kader meyveyi bu çocuğun yemesini istemiş tarzı bir tesadüfler zinciri olur öyle. O kadar tesadüfi bir şey olmaz herhalde.
Umalım da sonunu böyle basit ve sığ bağlamasın.

Oden toki'ye vasiyetinde eskiden kozuki'lerin büyük güçten korunmak için ülkeyi kapadığını söylemiş.

Bu güç hükümet mi? Hükümet ise onları bu denli güçlü yapan antik silahlardan biri mi acaba? Dof bununla alakalı birşey diyordu sanırsam. İşin ucu yine hükümete dayanıyor. Bi bitmediz gitti neyse sonları yakındır.

Anahtar arc elbaf gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık