Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız 4 aydır Odenin hikayesini okuyoruz. Ne kadar güzel 4 aydır sindire sindire Odeni tanıdık onunla sevindik onunla üzüldük. Keşke daha fazla görseydik...

Şinobu için hain diyenler? Dokuz Kın'dan birisi hain diyenler? Ses verin.
Hain Raizo.
Edit: Artık pek ınanmıyorum ama... Oda bu kadar duygusal çizmeye çalıştığı bir karaktere ve ekibine böyle bir hain koymaz. Çıkarsa zaten net One piecein en nefret edilen karakteri olur.

Son düzenleme:
140 gündür gündür fb okuyoruz sonunda bitti.

Oden hakkında ki düşüncelerim şu yönde:
"Idiot Lord" lakabını tam anlamıyla hak etmiş bir karakter Oden sonunda öldü. 100 kişi için tüm Wano'yu mahvetmiş kişidir kendisi. Evet Kaido ve Orochi mahvetmemiştir, Oden mahvetmiştir. Böyle düşmanlar her zaman var olacaktır ve savaşırken kayıp verileceği bilinen bir gerçektir. Oden ise 100 kişi için koca Wano'yu Orochi salağına vererek kalmamış birde kazanda 1 saat dayanırsa kendisine ve arkadaşlarına bir şey yapmayacaklarına inanmıştır. Kendisinin salakça bir saflığı vardır ve bu saflık yüzünden koca ülkenin geleceğini yok etmiştir.
5 Yıl boyunca dans ettiği dönemde WB'den eski Roger Korsanlarından yardım isteyebilirdi. Bu adamlarda gelmemezlik yapmazlardı. Kaidoyu çok rahatlıkta indirebilirdi... Birde ölmeden önce ben ölürsem Kaido'yu kimse indiremez dedi :)
Idiot Lord kazanda kaynadı ve bir şey yapamadan öldü gitti, 5 yıl dans etmek dışında...

Fb hakkında ise iyi diyebilirim. WB'nin Roger'ın gençliklerini gördük, geçmiş hakkında pek çok şey öğrendik gayet eğlenceliydi son kısımları hariç. Son kısım mantık hatalarıyla doluydu, eğer mantık hatalarıyla dolu değilse de Oden karakterinin 60 IQ sahibi olması demektir. Bu da her durumu çözüyor yani sıkıntı yok. Sonunda günümüze döneceğiz, acaba Sunny'e ne oldu? Luffy'ler nerede? Eşleşmeler nasıl olacak? Güzel bölümler bizi bekliyor (Umarım) :)

Oden in yaptığı en iyi iş Toki den hiyori yi doğutturup davulla zurnayla Zoro ya gelin vermesi olacak kanımca :artiz:

Son düzenleme:
Oda'da şu herkese az da olsa delikanlılık adamlık yükleme misyonu beni öldürüyor yav Kaido'ya neden kadını öldürttüm,sana saygımdan bilmem ne falan dedirtiyorsun adam saf kötü işte bırak saf kötü kalsın.Kötüyse kötüdür,iyiyse iyidir bir insan her kötünün illa bir yerden lan aslında iyi adamda hayat şartları bunu böyle yapmış dedirtmek gibi bir fantazisi var adamın.Kesin zamanı gelince Teach'de geçmişte bir travmayla böyle bir adam olduya bağlayacak.Wano'ya kadar hikayede olmayan hatta wanoyu seriden sil hikaye de en ufak bir eksiklik olmayacak bir karakteri sırf seri uzasın sırf hikayem bak ne kadar geniş demek için aylarca bize bu adamı okuttun sonra da çorba yaptın çıkarttın hikayeden çok şükür bitti şu fb hasır şapka korsanlarının neye benzediğini unuttuk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık