Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mükemmel bir flashback okuttu bize Oda. Sıvacılık yapmasa çok daha efsane şeyler okurduk ve göze çarpan bazı tutarsızlıklar olmazdı ama Oda'yı da böyle kabul ettik artık yapacak bir şey yok. 9 Kın'ın koştuğu sahne ve Oden'in "samuraylarımı küçümsemeyin" demesi mükemmeldi. Oden'in son sözlerini olayı izleyen halkın bitirmesi de efsaneydi.

Kaido ve Orochi'nin yine puştluk yapıp sözünde durmayacağını ve Oden'in platformu fırlatacağını aklımdan geçirmiştim. Kaido neyin tribine girdi anlamadım. Zaten adama bin türlü handikap hazırlayan sen değil miydin? Bir tek yaşlı nenenin araya girmesi mi zorunda gitti? Yine kafası güzelken bir şeyler saçmaladı işte müptezel. Gerçi Kaido'nun kendi kendine girdiği bu saçma duygusal tripler karakteri bir nebze çekilir kılıyor. Dengesiz herif. :D

Vs. ler hala belirsiz + big mom var ama oda bir şekilde kaido'yu düşürecek, aradan çıkarır anayı.

Kaido vs. luffy, law, kid gibi duruyor ama ortam karışık dalsalar bile nasıl alacaklar power şart diğerlerinin tam güçlerini de göstericek oda ama son hamleyi muhtemel bizim lastik yapıcak. G5 ( ki sanmıyorum)
ya da uyanış ( ki muhtemel çünkü dof ve kata vs. lerinde gözümüze bayağı sokuldu) gerek diğer türlü ... :bilmem:

Diğerleri içinde belirsizlik var. King, queen, jack diğerleri kim alıcak. sanji, zoro jimbei belirsiz. Şuan 1-1 de ne sanji ne zoro ne de jimbei alıcak güçte durmuyor gerçekçi olursak ama oda bu power verir aldırır. Kaldı ki diğer tayfa üyeleri ve onlarında muhtemel power'ları var. Minikler, samuraylar vb. birçok vs.

Çok kapsamlı olucak bu savaş. Tahminler var ama
1 vs. 2 durumları birden fazla olabilir.

Tipine bakanda Kaido'yu adam sanar. Fosso çıktı bizim yonkoular. Big Mom'la iyi anlaşmaları normal çünkü ikisinde de karakter yok. Nerede Beyaz Sakal nerde bu ciğersizler. Meydan kimlere kalmış. Roger görse kemikleri sızlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık