Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aferin lan Oda hızlı işlemişsin. Güzel olmuş bölüm.

Oden o ayı yavrusu samurayı(adını unuttum la 1 dakika önce aklımdaydı :D) o kadar da kolay almamış. Oda olayı anlatırken ikisini de övmeye çalışmış.

Orochi de evlat olsa sevilmez ya. Ahaha.
Haftaya finalde Kaido gelir nihayet.
Daha WB, Roger ile gezi keyfi konuları var. Kaido gelemez.

Adam toplama olayı kısa sürmüş iyi bir de time skip yaptı direk bağlar inşallah önümüzdeki bölüm olayı geçer gideriz şurdan günümüze döneriz.Diyalogları okumadım bile çok büyük kaybımın olduğunu düşünmüyorum.Yan hikayeleri yan karakterleri sevenlere saygı duyuyorum ama ömrümüzü tüketmiş seri bin yıldır sürüyor bir de yan hikayeler flashbackler girince içinden çıkılmaz oluyor.

Keşke biraz daha uzun tutsaydı. Neyse umarım Toki mevzusunu işler derinlemesine.

@Roronoa Zoro

Shimotsuki Ushimaru'yu da görüyoruz bölümde. Gerçi yüzünü göstermemiş.

İşleyecek çok şey var o yüzden bu kısmı böyle hızlıca geçti muhtemelen. Keşke bu kısımları da yayarak işleseydi. İnsanlar flashbackin hızlıca bitmesini istiyor aksiyona başlaması için ama şu muhteşem bölümler dururken kutu kolayı mı okuyalım yahu?

Bölüm hızlı olduğu ve tilkiyi gösterdiği için iyiydi.
Ama benim kafama asıl takılan, Oda bu bölümle bize Oden'i sevdirmeyi mi planlıyordu. Hani iki bölüm önce ne lanet, ne rezil bir adam diye gösterdiydi ya. Bu bölümle "Bakın aslında böyle güçlü böyle karizmatik biri" mi demeye çalışıyor?
Cidden mi. :artiz:

Muhteşem süper acayip bölüm. İşte ben böyle bölümlerin hastasıyım. Odene sıradan tip diyenlere inat her geçen bölüm daha karizma daha sempatik daha sıradan olmayan bir yüz hatları olduğu görülüyor. Daha önce karartarak ufak değindiği Luffylere anlatılırken bize anlatılmayan bizim sadece onların ruh hallerini gördüğümüz olayları dinliyoruz bu bölümde olduğu gibi güleceğiz yeri gelip ağlayıp küfür edeceğiz.

Son olarak ulan Oroçi geçen hafta seni övenlere inat gerçek karakterini nasıl göstermiş neymiş kast sistemini yıkıp gelmiş ne şerefsiz karakter yoksunu bir adamsın. Sonuna kadar Odenciyiz Allah’a şükür

Shimotsuki ushimaru-nun üstündeki boğa figürleri anlamı me acaba japonlara ne anlam ifade ediyor merak ettim yanlış hatırlamıyorsam zoro-nun boğa atakları filan vardı zoro-nun asura tekniği shimotsuki ailesine mi bağlancak acaba
Bölüm muhteşem :flaugh:

Güzel bölüm, hikayenin işlenişi çok hoşuma gitti özellikle.
Geçen haftaki o kadar şey yazan ama hiçbir şey anlatmayan bölümden sonra ummmmmmuah geldi.
DN: Önce de demiştim gene diyorum, Kanjuro hayın çıkacak

Yok abi yok. Luffy'nin tayfadakiler ile olan bağını, onlar için verdiği mücadeleyi gördükten sonra Oden'in bu sahneleri çok tırt kalıyor. Sanki yapay sahneler izliyoruz. Tayfadan aldığım o bağın zerresini hissetmiyorum neredeyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık