Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle hikayeyi Oden'in ''seyir defteri''nden anlatmaya başlaması güzel fikir. Bu sayede Oden'in duygu ve düşüncelerini daha iyi anlayabileceğiz. Oda, Oden'e gerçekten özen gösteriyor. Sırf buradan bile belli bu.
Izo ve Kiku neden birbirlerinden ayrıldılar acaba? Evet, bunu gerçekten merak ettim. :D
Kanjuro, aralarında en gereksiz olan ya. :D Saç çalıp da fırça yapmak nedir? :D
Raizo be. :/
Oden'in, takipçilerine belli etmeden Kuri'ye tek başına girmesi çok güzeldi. Tam bir reis ya. Bir insanın her hareketi mi karizma olur? :utaniyorum:
Enteresan bir ayrıntı var. Oden, adını reddettiğini söylüyor. Acaba kendisine yeni bir ad taktı mı?
Ashura tüm gece oyalamış Oden'i. Demek ki gerçekten güçlü.
Ushimaru da göründü. Yine yüzünü göremedik ama tepkisini göstermesi önemliydi. Bu adam Zoro'nun babası çıkacak arkadaş. :p

Oden daimyo haberini aldığında verdikleri poz efsane. :D ''Daimyooo.'' :hhh:
Ashura, senin ben tipine... :hhh:

''Sizi, samuraylarım yapacağım.'' Oden, kendini sevdirmeye devam ediyor.:alkis: Favori listemde zirveye doğru tırmanıyor. Fb bittiğinde nerede olacak bakalım.
Oden bölümlerinin en iyisi buydu bence.

Bu dövüşü çizmeyecende ne çizecen be kardeşim? Prenses kolluyor meme çizmek için arkadaş 2 fight çiz bee.

Bölüm hızlı olduğu ve tilkiyi gösterdiği için iyiydi.
Ama benim kafama asıl takılan, Oda bu bölümle bize Oden'i sevdirmeyi mi planlıyordu. Hani iki bölüm önce ne lanet, ne rezil bir adam diye gösterdiydi ya. Bu bölümle "Bakın aslında böyle güçlü böyle karizmatik biri" mi demeye çalışıyor?
Cidden mi. :artiz:
Ne zaman lanet ve rezil olarak gösterildi? O halkın nasıl gördüğü. Oden'i yanlış anlıyorlar işte. :bilmem:
Yok abi yok. Luffy'nin tayfadakiler ile olan bağını, onlar için verdiği mücadeleyi gördükten sonra Oden'in bu sahneleri çok tırt kalıyor. Sanki yapay sahneler izliyoruz. Tayfadan aldığım o bağın zerresini hissetmiyorum neredeyse.
O etkiyi vermesi için, tayfanın katılış sürecine ayırdığı bölüm sayısını bunlara da ayırması lazım.

Adam toplama olayı kısa sürmüş iyi bir de time skip yaptı direk bağlar inşallah önümüzdeki bölüm olayı geçer gideriz şurdan günümüze döneriz.Diyalogları okumadım bile çok büyük kaybımın olduğunu düşünmüyorum.Yan hikayeleri yan karakterleri sevenlere saygı duyuyorum ama ömrümüzü tüketmiş seri bin yıldır sürüyor bir de yan hikayeler flashbackler girince içinden çıkılmaz oluyor.
Seride hikayelerin odaklı olduğunu hala anlayamamanız çok üzücü

Muhteşem süper acayip bölüm. İşte ben böyle bölümlerin hastasıyım. Odene sıradan tip diyenlere inat her geçen bölüm daha karizma daha sempatik daha sıradan olmayan bir yüz hatları olduğu görülüyor. Daha önce karartarak ufak değindiği Luffylere anlatılırken bize anlatılmayan bizim sadece onların ruh hallerini gördüğümüz olayları dinliyoruz bu bölümde olduğu gibi güleceğiz yeri gelip ağlayıp küfür edeceğiz.

Son olarak ulan Oroçi geçen hafta seni övenlere inat gerçek karakterini nasıl göstermiş neymiş kast sistemini yıkıp gelmiş ne şerefsiz karakter yoksunu bir adamsın. Sonuna kadar Odenciyiz Allah’a şükür
Söylediklerinin her kelimesine katılıyorum.:good:Maalesef mangadan anlamayan kişiler, kast sistemiydi, falandı filandı diyerek gerçekten hiçbir şeyden anlamadıklarını bu bölümde umarım artık anlarlar, diyeceğim ama nerdeee. Bu bölüm onlar için boş ve kötü bölümden başka bir şey olmayacak yine. (Hainliğin ve şerefsizliğin adı mazlumluk, garibanlık ve kast sistemini yıkmak olmuş. Vay beee ne günlere kaldık.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık