Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ashura ve ekibine tek dalan adam, Kaido ve tayfasına da tek dalmış olabilir. He, Kaido da tek başına karşılamış olabilir.

Tipini sildiğim Oden ve yamyamlarının üstünden geçmeye ne zaman gelecen yiğidim.
Sumağı ve acı pul biberi hazırladım bekliyorum
Ashura ve ekibine tek dalan adam, Kaido ve tayfasına da tek dalmış olabilir. He, Kaido da tek başına karşılamış olabilir.
Bütün ordusuna toplamış WB'ye kafa atmaya giden adamın, zamanındaki yancısına pusu kurup 50v1 attığını mı düşünüyorsun hala? :D Kaido 50 kişi toplayıp Oden'e girecek olsa adamlarına kaybol der önce. Big Mom'la kapışmasını görmedin mi? top kek

Bütün ordusuna toplamış WB'ye kafa atmaya giden adamın, zamanındaki yancısına pusu kurup 50v1 attığını mı düşünüyorsun hala? :D Kaido 50 kişi toplayıp Oden'e girecek olsa adamlarına kaybol der önce. Big Mom'la kapışmasını görmedin mi? top kek
Ben de aksini iddia etmedim zaten. Oden o niyetle yola çıkmıştır, tek başına karşısına almıştır; buna karşılık Kaido da tek karşılamış olabilir, dedim.

Muhteşem süper acayip bölüm. İşte ben böyle bölümlerin hastasıyım. Odene sıradan tip diyenlere inat her geçen bölüm daha karizma daha sempatik daha sıradan olmayan bir yüz hatları olduğu görülüyor. Daha önce karartarak ufak değindiği Luffylere anlatılırken bize anlatılmayan bizim sadece onların ruh hallerini gördüğümüz olayları dinliyoruz bu bölümde olduğu gibi güleceğiz yeri gelip ağlayıp küfür edeceğiz.

Son olarak ulan Oroçi geçen hafta seni övenlere inat gerçek karakterini nasıl göstermiş neymiş kast sistemini yıkıp gelmiş ne şerefsiz karakter yoksunu bir adamsın. Sonuna kadar Odenciyiz Allah’a şükür
Orochi sevilir mi ya? Cidden bir insan Orochi'yi neden sever? Orochimaru 'ya bakıp feyz alsın. Töbe töbe.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık