Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü okumak için konuya girince karşıma çıkan yorum...
Zaten dikkat ettiysen hep aynı tipler aynı kişiler baktığın zaman boş boş diye gezinen memnuniyetsiz kişiler.Gün gelip seri sonuna geldiğinde boş dediği bölümü bile arar gerçek one piece sevdalıları ama bunun gibiler aramaz çünkü zaten bıkmış seri bitsede hikayesini öğrensem diye takılıyorlar.Tek yaptıkları okumaya gelen insanların heveslerini kırmak.Bölüm fena değildi güzel ve keyifli ayrıntılar var.Roger korsanlarının bir üyesi wanonun varisi olan adamın fbsini göstermeyip ne yapacak?Üstelik ponogrifleride okuyabilen nadir kişilerden birisi Oden.He tam savaş öncesinde bu fb yayınlandığı için insanlar sabırsızlanıyor ve mızmızlanıyor işte.

Bu bölümdeki Denjiro nun saçlari siyah renkle çizilmiş. Kyoshironun saçlarıysa hep beyaz renkle gösterildi. Kyoshiro Denjiro değil diyebilir miyiz o halde? Diğer arkadaşlar gibi ben de Koshiro'ya benzettim Denjiroyu. Ama eğer o ise wano'ya gelmesi gerek. Kehanette 9 kının yeniden toplanacağı söyleniyordu.

Ufaktan karakterlerin eski hallerini tanitan bir bölümdü. Bence bölüm gayette güzel.
Wano'nun taşı, toprağı gercekten de altın. Bir zamanlar börtü böcek, çiçek kaynayan cıvıl cıvıl ülke isgalciler ve hainler yüzünden ne hale gelmiş. Üzücü. :ühü:
Oden'in önden görünümünü Raizo'ya benzetiyorum. Oda'dan daha özenli bir çizim beklerdim. Neyse bu da iyidir. Ilginç birine benziyor. Yaydığı aura'yi sevdim de.
Denjiro, Koshiro gibi, sırtındaki kilicta Wado'nun kabzasina benziyor. Ama Kinemon ve diğerleri nasil tanimaz öyle olsa. Bilemedim. :/
Belki de birtek hazan suyu'nu umursuyorlardir. :confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık