Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antik silah olamaz muhtemelen.
Biri shirahoshi
Biri Plüton ve bir gemi
Diğerinde muhtemelen dof'un bahsettiği ve en güçlü olan bence tenryubitoların elinde
( neyse bilmiyoruz gerçi ama dof dediya law meyven bende olsa dünyayı ele geçirirdim diye tahmin gerçi bu doğruysa o zaman antik silah bir nevi law reis :flaugh: )
Antik silahlar konusudaki teorim: Shirohoshi deniz hayvanlarını kullanıyor. Momo Zou'ya emir vermişti. O da kara hayvanlarına emir veren birisi. 3. Olarak Plüton gemi diyorsun da o da kesin değil. Çünkü Franky bu gemi Plüton değil Plüton ortaya çıkarsa ona karşı koymak için yapılmış bi gemi dendi. Ama gemi olsa da benim söylediğim Momo'nun antik silah olmasına zarar vermez bu ...

Antik silahlar konusudaki teorim: Shirohoshi deniz hayvanlarını kullanıyor. Momo Zou'ya emir vermişti. O da kara hayvanlarına emir veren birisi. 3. Olarak Plüton gemi diyorsun da o da kesin değil. Çünkü Franky bu gemi Plüton değil Plüton ortaya çıkarsa ona karşı koymak için yapılmış bi gemi dendi. Ama gemi olsa da benim söylediğim Momo'nun antik silah olmasına zarar vermez bu ...
Franky'nin elindekiler pluton ortaya çıkarsa diye yapılan başka bir gemi savunma olarak.
Tabiki momo antik silah çıkarsa tamamen fiyasko olur. Sesi niye duydu ve cevap verdi bilmiyorum o duyma işi luffy de var zaten ama oda birşey yazdıysa vardır bildiği bağlar bir yere belki de zoo raftel'e yürüyo görücez.

Antik silah olamaz muhtemelen.
Biri shirahoshi
Biri Plüton ve bir gemi
Diğerinde muhtemelen dof'un bahsettiği ve en güçlü olan bence tenryubitoların elinde
( neyse bilmiyoruz gerçi ama dof dediya law meyven bende olsa dünyayı ele geçirirdim diye tahmin gerçi bu doğruysa o zaman antik silah bir nevi law reis :flaugh: )
Law-un meyvesi antik silah değilde ölümsüz yapabildiği için dof senin meyven sayesinde ölümsüz olup dünyayı ele geçirebilirim filan diyordu ama boş güçsüz olduktan sonra ölümsüz olsan ne yazar impeldown 6. Katta gülüp durursun

Law-un meyvesi antik silah değilde ölümsüz yapabildiği için dof senin meyven sayesinde ölümsüz olup dünyayı ele geçirebilirim filan diyordu ama boş güçsüz olduktan sonra ölümsüz olsan ne yazar impeldown 6. Katta gülüp durursun
Şöyle düşün en beceriksiz askere ver en kral silahı yenilmez olur. Dof güçsüz ama silah belliki güçlü ve anahtar law reis. Yine bir gizem:of::bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık