Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:(

:oops:

Vasat bir karakter ya, öyle abartılacak bir tarafı yok henüz. Hele de yapılan onca övgüye değer bir girişi olmadı açıkçası. Ace bile bundan daha iyi çıkabilir şu Wano bittiğinde.

He ama adam olmuştur ve yapacakları fikrimizi değiştirirse bilemem.
20 yılda çok değişmiştir ya. Muhtemelen değişim Toki ablayla karşılaşmasıyla başlamış. Zaten o süreci gösterip karakteri sevdirdikten sonra kazanda kaynatması müthiş olur. Bu haliyle cıks pekala.

20 yılda çok değişmiştir ya. Muhtemelen değişim Toki ablayla karşılaşmasıyla başlamış. Zaten o süreci gösterip karakteri sevdirdikten sonra kazanda kaynatması müthiş olur. Bu haliyle cıks pekala.
Zaten ilk anlatılanlara göre bir kesinlik koymuyorum kanaatime, yoksa söylenene bakılırsa sokaktan kadın toplayıp harem yapıyormuş hergele :(

Üye silindi 1004

- Raizo Oden :hhh:

- Oden Mifune'ye benzer diye umduk ama umduğumuz çıkmadı. Amaaa kişilik ve geri kalan açılardan Seven Samurai'daki Kikuchiyo benzemiş Oden. Onun gibi eğlence arayan kaba bir d...k. Hafif Nobunaga Oda itliği de var.

- Denjiro'nun şekilsiz kuzu adam çıkmamasına çok sevindim. Zoro'nun keseceği çöp çıksa üzücü olurdu Denjiro. Zoro'nun asıl ustası hayırlı olsun.

- Kinemon açık ara favori karakterim artık. Sorumluluk sahibi, Wano'yu kurtarma projesinin başındaki kişi itin uğursuzun tekiymiş aslında. Yıllar adamı ne hale getirmiş yazık..

- Luffy'nin ustası baya karizma adam yemin ediyorum çok seviyorum şu cüce amcayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık