Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rocksun şeytan meyvesi varmı yokmu belli değil bir ihtimal yami yami rocksun meyvesi çıkarsa teachin bu meyveyi aramak için planlar yapıp beyazbıyıkın altında yer alması mantıklı geldi

Shanksın tayfasına boşuna en özel demedik
En iyilerin olduğu tayfa diye boşuna demedik
Roonun en hızlı olduğu mit gerçeğe dönecek gibi duruyor:hmm:

Bu bölümden sonra sinirlerim bozuldu jdjdjdkd
Resme 10 saniye bakınca “abi bi elli kuruşun var mı” diye bir ses geliyor.
Seri çıkalı 22 sene oldu gülüyorum ama hiç hoş bir görüntü değil.

Tam One Piece'e dair ümitlerimi kestiğimde Goda yine bir şeyler yapıp kendine bağlıyor. Mükemmel bölümdü.
En çok merak ettiğim şey Tanrı Vadisi adasının olayı ne? Adanın yok olmasında antik silahların rol oynadığı kesin gibi. Kim bilir ne zaman öğreniriz bu olayın iç yüzünü. Yine bombayı bıraktı adam serinin orta yerine.

@amaneden yok mu bir inceleme :(

Twitterde dünya gündeminde 1. sırada harbiden. One Piece'nin bu kadar okuyucusu mu vardı ya? Ortalama 3 saniyede tweet geliyor. :D

Tam One Piece'e dair ümitlerimi kestiğimde Goda yine bir şeyler yapıp kendine bağlıyor. Mükemmel bölümdü.
En çok merak ettiğim şey Tanrı Vadisi adasının olayı ne? Adanın yok olmasında antik silahların rol oynadığı kesin gibi. Kim bilir ne zaman öğreniriz bu olayın iç yüzünü. Yine bombayı bıraktı adam serinin orta yerine.

@amaneden yok mu bir inceleme :(
Yohtır.

@Mug1wara
Dedigin seyi anliyorum eger filo amirali olarak boyle yapmis olsaydi bence de hatali olurdu ama artik filo amirali degil filo amirali sorumluluklari yok ki once ust rutbeye danisma zorunlulugunu ortadan kaldiran unsur bu bence garpin ahlak anlayisini ve rogerdan birlik oldugunu ikisini de soyletmezlerdi ki zaten gizlenmis bir suru sey yani bunu insiyatif alarak ve artik filo amirali sorumluluğu olmadigi icin genc denizcilerin bilmesini dusundugu icin anlatiyor firca yiycegi bir durum yok korktugu kimsenin de oldugunu sanmıyorum zaten sakasuki gelince konusmayi birakip ordan ayriliyor ve gecmis tecrubelerimden bahsediyordum diyor. Oda bazi yerlerde hata yapmis olabilir ama ben burda o hatalarindan birini yaptigini dusunmedim ama hataysa da guzel bir hata olmus yeni bir gizem daha geldi
+ nasil smoker fuji gibi savaslordlari sistemine karsi çıkan ve firsati geldiginde bunu ortadan kaldirmak icin emirleri sorumluluklari gozardi eden denizciler varsa ayni sey kutsal ejderlerden kurtulmayi dusunen ve firsat bulunca bunu dile getiren denizciler de olabilir garp ve sengokuda denildigi guc ve uncanlari nedeniyle kutsal ejderlerin bile el suremedikleri adamlar bunlari onlardan baska kimse de genc denizcilere soylemez soyluyemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık